Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van különbség az államilag...

Van különbség az államilag támogatott genetikai vizsgálat és a fizetős komplex szűrés között? Ha van mi az?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom,hogy mindkét esetben van UH és vérvétel.Vérből HCG-t és AFP-t vizsgálnak.Érdemes fizetni 30 ezret magán úton?

2014. aug. 9. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyikre a gondolsz a 12hetesre??
2014. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AFPt mar nem csinálnak.m
2014. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
12 hetesen van UH pl.debrecenben a TB-s genetikai vizsgálaton és később vérvétel is 16.hét körül.Ha indokolt,csinálnak AFP-t is ,csak nem rutinszerűen mindenkinek.Nálunk az életkor miatt kellene.A fizetős az egy 13.héten történő vérvétel és UH.
2014. aug. 9. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Aha. 12heteset En fizetősen csinaltattam..igen 30ezer volt és volt vervetel meg a12.het előtt,amit elkudenek és úgy vizsgaljak be!amit tb tamogatottan lehet csinaltatni ott nem vesznek vert csak uh-van ami 3perc..szal ha benne vagy a korba nagyon is ajánlott megcsinaltatni a fezetőset!
2014. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes megcsinaltatni, ha egy esetleges rossz eredmenynel nem tartanak meg a babat. Ha nem változtat a terhesseg kimenetelen, akkor felesleges pénzkidobás.
2014. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked hol vették le a vért és hová küldték?Mert nekem igazából nem azzal van a bajom,hogy fizetni kell,hanem a távolsággal.
2014. aug. 9. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat en tőled messze vagyok..nalunk itt győrben van egy genetikai központ itt csinaltattam..arra feletek nincs ilyen hely?
2014. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DownBaba ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre ott tudnak válaszolni, ahol a vizsgálatot végzik. Ha a támogatott szűréssel a 13. meg a 16. héten is vizsgálnak, akkor több adatot tudnak mérni, pontosabban tudnak valószínűséget mondani neked. Az egy mérés a 13. héten elvileg kevesebbet tud mondani. Csak az a kérdés, hogy az államin megnéznek-e mindent, amit akkor lehet.
2014. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!