Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lombikosok, kb. hányszor kell...

Lombikosok, kb. hányszor kell egy lombik alatt a munkából elkéretőzni?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki egy ilyen folyamat? Ha pl egy teljes munkaidős állásom van, akkor hogy tudom megoldani? Egy hónapon belül kb hány alkalommal kell elmenni ilyen olyan vizsgálatokra?

2023. aug. 2. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy véletlen rossz csoportba írtam ki, de azért aki tud megköszönöm ha válaszol itt is..:)
2023. aug. 2. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
A ciklus elején kell elmenni többször, kb naponta-kétnaponta ciklusfigyelésre, majd a leszíváskor és a beültetéskor is. Kb 5-6 alkalom volt nekem emlékeim szerint. Ez az a hónap, amikor maga a lombik történik. Én általában reggeli időpontokat kaptam, így munka előtt elintéztem a vizsgálatokat, fel se tűnt senkinek (pár perces UH-k ezek, plusz amíg a dokival beszélsz). A leszíváskor vettem ki szabit, mert azt altatásban csinálták és több idő volt, a beültetés meg hétvégére esett (de valszeg arra is vettem volna ki). Beültetés után sokan elmennek táppénzre, én nem mentem egy napot se (sikerült így is).
2023. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4-6 alkalom.
2023. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 4x voltam UH-n (heti 2)+ leszívás és beültetés.


Ha kérsz, akkor adnak igszolást hogy ott voltál és igazolt távollétnek számít. Én messze lakok a legközelebbi meddőségi központtól is, ha délelőtt fél 10-re volt időpontom kB 11-re talán be is jutottam, mire hazaértünk délután 2 kettő volt kB minden alkalommal, szóval nálam ezek egész napos programok voltak.

2023. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stimuláció miatt/alatt 2-3 alkalom tuti +majd a leszívás és beültetés ami után nem árt 1-2 napot pihenni főleg ha olyan jellegű a munkád.
2023. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!