Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikkal sikerült a babánk...

Lombikkal sikerült a babánk ma vagyok az orvos szerint 10+3 napos. A meddőségi intézet ma engedett el végleg, a saját dokimat felhívtam mit mondtak mert kérte de se időpontot se semmi nem kaptam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Igazából nem tiszta hogy 12 hetes uh, és vérvételre ki adja a beutalót mert gondolom már azzal a beutalóval kell menjek.

A doki semmit nem mondott h mikor kell menjek legközelebb. A terhesgondozóba annyit mondtak 12 héten kell legközelebb mennem.

Várandós kiskonyvem még nincs, a védőnőhözjövő hét hétfőn fogok menni.



#Lombik#
2023. aug. 1. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy vagy azóta?
2023. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azóta Köszönöm szépen jól. Orvost váltottam.
2023. okt. 4. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért váltottál orvost?
2023. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért váltottam mert semmit nem mondott el érthetően pedig gondoltam magán talán majd picit normálisabb bánásmódot kap az ember vagyis közlik vele a fontos dolgokat..

12 hetes labornál ami ugye alapból is fizetős, az alap 14e ft befizetésével megtörténhetett volna, de nekem nagyon szépen felvázolta a kombinált teszteket ami 60e ft-nál kezdődik.

Meg arra hivatkoztak hogy a kórház amúgy sem csinál már ilyesmit.

Így kénytelen voltam magánbalaborba menni.

Aztán az új orvosomnál letisztázódott hogy igenis csinálnak ilyent a kórházban szóval csak lehúztak.

2023. okt. 4. 20:15
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze első gyermekem várom és fogalmam sem volt a tesztekről.

Aztán az új doki felvilágosított hogy igen szeretik lehúzni az embert... Jó tanulópénz volt, de legalább tudom hogy egészséges.

2023. okt. 4. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor te rossz orvost fogtál ki, sajnálom. Fizetős magánba is van, normális. Neked most is a baba, a fontos
2023. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!