Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Természetes szülés után a...

Természetes szülés után a gátöltés mennyi ideig gyógyul?

Figyelt kérdés

Nem, nem azért kérdezem, hogy mikor lehet szexelni... Mielőtt ezt kapnàm...

Felszívódó öltéseket tett be a doki, 4-et kellett, 4 napja szültem. Viszont a nagyobb gyermekem szegény azt várja mikor emelhetem fel az olembe, mert a 9 hónap alatt végig feküdnöm kellett. Már a szívem szakad meg érte, a kórházból hazajovet is ezt mondogatta :( 13 kg.vajon a felszívódó varrat mikorra szívódik fel? A doki annyira sietett, meg én sem abban az állapotban voltam, hogy elfelejtettem megkerdezni



2023. aug. 6. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8. héten esett ki az utolsó, de általában ennél sokkal gyorsabban kijönnek. Viszont szerintem nyugodtan veheted ölbe ettől a gyereked.
2023. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy ölbe, hogy ülsz és akkor nem feszül a varrat. Gyors gyógyulást kívánok!
2023. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hónap volt nekem. Ülve nem jó ha felveszed?
2023. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokig is feszülhet még,de a gyereket nyugodtan felveheted az öledbe.Ha állva kényelmetlen, akkor ülve.
2023. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kívül 4 öltésem volt, belül matyóhimzés.

Én már aznap felvettem a 2.5éves 15kg-s fiam, amikor hazajöttünk, semmi baj nem lett.


10nap után kezdtek kipotyogni a varratok, 14.nap láttam az utolsót.

A seb a 6hetes kontrollra teljesen begyógyult.

2023. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A varrat 3-4. hétre esett ki. Feszülni még sokáig feszült, de a nagyobb gyerekemet simán ölbe vettem már a kezdetektől. Vagy a kanapén fekve összebújtunk, vagy felmászott a kanapéra és úgy az ölembe, de ülve fel is vettem akár, az nem akkora emelés.
2023. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom felvenni :) az ölembe ülős vérzio volt a terhesség alatt is és annyira kérleli ezt hogy emeljem fel az ölembe 🥰 biztosan azért mert várandósság előtt sokat felfogtam, a nyakamba csimpaszkodott 0-24ben 😅
2023. aug. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!