Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamàk nektek csàszàr...

Ikres kismamàk nektek csàszàr lett vègül vagy termèszetes szülès?

Figyelt kérdés
Kèrdeztem a dokitòl,hogy lehet-e kèrelmezni a csàszàrt ès egyből nekem ugrott,hogy "nem ìgy kell elkerülni a szülèsi fàjdalmat",meg hogy "majd kiderül 36 hetesen,hogy hogy fordulnak"(36 hetesen???Hàt addig 3x is beindulhat a szülès).Èn csak azèrt akartam,hogy biztos kevesebb esèly legyen a halva születèsre.De a vègèn benyögte,hogy "hàt persze azèrt nagyobb az esèly a csàszàrra ikreknèl, kb 50% felett,ùgyhogy ne aggòdjak".Kinèl,hogy volt?Kinek,mit mondott az orvos?

#terhesség #Programozott csàszar
2023. júl. 25. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

'egyből nekem ugrott,hogy "nem ìgy kell elkerülni a szülèsi fàjdalmat"

A dokid egy barom, felteszem, idősebb férfi az átkosból. Én biztos, hogy nem bíznám rá magam, egyúttal nem is kockáztatnék hüvelyi szülést ikrekkel.

2023. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hàt igen,de nem hinnèm,hogy tudok bàrmit is csinàlni vele.Ő a körzetim,fogadni meg nem lehet orvost+ elvileg nem lehet kèrelmezni se a csàszàrt. 😕Nem èrtek hozzà az a baj.Nem tudom,hogy mit tehetnèk ès merre induljak el ez ügyben. 🤦‍♀️😔
2023. júl. 25. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hogyhogy ő a körzeti? 1 nőgyógyász van csak a kórházban?

terhesgondozásra magánba is járhatsz... szülni meg mind1 kinél fogsz ilyen téren.. programozott császárra fogsz kapni valószínűleg időpontot majd.

amikor én szültem, a mellettem lévő szobában hüvelyi úton születtek az ikrek :) de másik 2 ikres ismerősöm császárral szült

2023. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm! Ès akkor azt ki dönti el,hogy csàszàr lesz-e vagy hüvelyi szülès? A doki? Vagy aki èppen vègzi az uh-t?.Vagy esetleg mivel ikrek,ezèrt majd a vège felè meg fognak engem kèrdezni,hogy èn mit szeretnèk?
2023. júl. 25. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom CTG-re csak fogsz járni valahová, ott meg csak találkozol orvossal, akivel lehet beszélni, hogy mi hogy lesz.
2023. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Termeszetes szules volt semmi komoly komplikacio nem volt

Semmi esetre nem akartam csaszart. Dupla gyerekkel fene se akart a csaszar izani gyogyulassal foglalkozni

2023. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Császár volt
2023. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ha elmész magánúton terhesgondozásra, el fogja mondani a doki, hogy mi hogy lesz. mivel ikrek, valószínűleg előbb (is) lesznek bizonyos vizsgálatok, gondolom. de a császárt a kórház fogja megmondani, hogy mikor, hacsak nem szülsz abban a kórházban, ahol amúgy a magándoki dolgozik.
2023. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!Ha elmegyek magànba terhesgondozàsra,akkor ő fogja eldönteni,hogy nekem csàszàrom lesz-e?
2023. júl. 29. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy kiállít egy papírt, hogy császármetszést javasol, amit a kórházban ha odaadsz, adnak rá időpontot császárra
2023. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!