Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szóval akkor hány pecsét kell...

Szóval akkor hány pecsét kell a terheskiskönyvbe? Mindenki mást mond. Még az orvosom és a védőnő válasza sem egyezik. Hogy is van ez akkor?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
4 igazolás kell, de az a védőnő is lehet, orvosi igazols tulajdonképpen nem is kell. A szülés után Úgyis a védőnő ad egy igazolást a kiskönyv alapján, amellyel megigényelhető az anyasági támogatás.
2016. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
4 kell. nálunk pont fordítva van mint az elsőnél (Bp), a kórházban adnak igazolást szülés után.
2016. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A torvenyre rakeresni meg smafu. Szoval 4 alkalom vagy igazolas a korhaztol/dokidtol a terhesgondozasban valo reszvetedrol.
2016. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A dokitol kell 4 pecsét és ő is fogja adni (pontosak a kórházba) az igazolást. Régebben tényleg a védőnő adta de mostmár nem.
2016. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Törvény szt 4 alkalom kell, mindegy, hol, és a védőnőnek kell kiállítani az igazolást. Csak ezt sehol nem tartják be, amíg nem kapnak ellenőrzést. Mi kaptunk, azóta orvosi, kórházi igazolást nem fogadunk el.
2016. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapja a védőnő adta az igazolást. 4 alkalom kellett, a védőnőtől és az orvostól együtt, szóval bőven megvolt.
2016. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A védőnő adott egy igazolást az első babalátogatáskor, amin összesítve szerepelt, hogy hányszor vettem részt terhesgondozáson az orvosnál és nála. Az én kiskönyvemet soha senki nem kérte el.
2016. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 3,5 hónapja szültem.
2016. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2008ban mikor fiam született 6orvosi pecsét kellett azt hittem hogy most is ennyi kell majd!
2016. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nemrég változott. 3 éve született a lányom akkor még az orvostól kellett 4 pecsét és a kórház adta ki az igazolást a kiskonyv alapján. Mostmár a védőnői "pecset" is jó. Es a védönö is kiadhatja az igazolást ha nála megjelentel négyszer. Nemsokára születik a második babánk. Stóval friss az infó.

A lényeg hogy mostmár adhat a kórház illetve a védönö is. Mindkettővel lehet igényelni az anyasági támogatást.

2016. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!