Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Milyen volt, a terhes gondozás...

Milyen volt, a terhes gondozás 1990-es évekbe Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
*években
2023. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bővebben? Mire vagy kíváncsi?

Én 1992 és 1998ban is szültem.

Totál ugyan az volt a menete a terhesgondozásnak, mint lányomnak 2 evevl ezelött az sztkban.

Vagy a felszereltség érdekel?

2023. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
98, 99 ben szültem majd 19ben nem volt semmi különbség
2023. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Sokkal kevesebbet akkor se tudtak szerintem
2023. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2# Akkori terhes gondozásból minden érdekel, akkori eszközök, akkori vizsgálatok és a vizsgálat száma, terhesség meg állapítsa, nő hogy tudta meg, hogy babát vár vagy a terhesség nem sikerült. Védőnőhőz járás minden ami ezzel járt.
2023. nov. 3. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok

Mint írtam, pl 92ben minden ugyan úgy ment, mint ma.

Mikor késett, csináltam egy tesztet. Pozitív lett.

Kértem az sztk-ba időpontot, ott uh-val megallapították, hogy terhes vagyok.

3 genetikai uh és 3 labor volt ugyan úgy mint ma. A védőnő havonta vagy jőtt, vagy én mentem.


Pl az nst és a védőnő szívhang figyelője ugyan az volt 2 éve a lányomnál, mint anno nekem vele. Az uh nyilvan azota sokat fejlődött, javult.


Azért a 90es évek oké, hogs 30éve volt, nem mostanában, de azért nem is kell kb a közepkorra gondolni, hogy békára pisiltünk meg tapintással mondták meg mekkora a baba

2023. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!