Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 22+6 naposan jó , ha megyek...

22+6 naposan jó , ha megyek cukorterhelésre?

Figyelt kérdés

Nem korai? Azt tudom, hogy a 24.heten szokott általában lenni, a doki nem adott ugye konkrét idopontot, csak beutalót.

Aznap tudna a férjem is velem jönni, illetve a nagyobbik lányunkra is tudna vigyázni anyósom.



nov. 24. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet korábban is, nekem pl. 20 hét körül lesz a korom miatt.
nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül kell 24. hét után menni, akkorra romlik annyira a cukoranyagcsere, hogy a vizsgálat kimutassa.


Akiknek korábban van terhelesük azoknak azért van, mert már alapból tudott cukor problémájuk van, nekik hamarabb romolhat, és akinek előrehozott terhelés van és jó lesz annak általában megismétlik 24. hét után is.


A ferjedre nincs szükség a vizsgálathoz, fontosabb hogy értékelhető eredmény legyen. Sokkal rosszabb ha 22. heten még jó eredmény a 24. hétre leromlik, de nem veszik észre, a kezeletlen gdm komoly problémákat okozhat...

nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, akkor inkabb kitoljuk egy kicsit, sose volt baj a cukrommal.

Apuka csak az utazás miatt kellett volna, autóval sokkal gyorsabban meg lettem volna, mint vonattal, de így is jó .

Köszönöm a válaszokat .

nov. 25. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!