Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelés eredményt...

Cukorterhelés eredményt mennyire befolyásolja, ha lépcsőznöm kellett két emeletet?

Figyelt kérdés

Levették a 0 perces vért.

Kb fél óra elteltével felküldtek bennünket két emelettel feljebb, hogy ott veszik majd le a 120 perceset.

Lift nem volt, így gyalog mentem fel.

Plusz elmentem még onnan pisilni is, mert kértek vizeletet.

Lehet emiatt fals negatív az eredmény?


2023. júl. 16. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem befolyásolja.
2023. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2023. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Lehetni lehet. Én pl. lépcsőzni szoktam picit vagy guggolni 5 percet, hogy ne ugorjon meg a vércukorszintem (otthon), ez persze nem azt jelenti hogy 2 emelet biztosan hatással volt rá, ha gond lenne azt mindenképpen látni fogod.
2023. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi lett, ha pont határérték közeli, akkor akár számíthat. Ha még 6 sincs, akkor szerintem lépcsőzés nélkül is bőven belefért volna az eredmény úgy is, ha meg se moccansz.
2023. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont határértéken volt terhesen, a két óra alatt csigalassúsággal vánszorogtam el a legközelebbi padig (max. 50m), mindenki más lelépett, gondolom jöttek-mentek...

Szülés után vissza kellett mennem ellenőrzésre, akkor kérdeztem direkt a nővért, aki vette a vért, hogy mit csinálhatok, azt mondta, nyugodtan hazamehetek a két óra alatt a babához... kb. 1 km-re lakok, szép lassan sétáltam, akkor tökéletes lett az eredmény, még picit a 0 perces alá is ment, azt mondták, hogy tökéletes.

Szerintem ha számítana, akkor titeket sem küldözgettek volna ide-oda. Igazából nem is életszerű, hogy evés/ivás után moccanás nélkül emésztesz, gondolom ennyi mozgás belefér, főleg hogy engem is simán "hazaküldtek"

2023. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Covid alatt voltam terhes, a kórház udvarában sem maradhattam a 2 órás várakozás alatt. Ráadásként az eső is szakadt, úgyhogy az sem volt opció, hogy a közeli parkban olvasgassak, míg várok. Buszra ültem, elintéztem a dolgaimat, amit a vérvétel utánra terveztem.

Az értékein teljesen jók lettek.

2023. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!