Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egy helyen kell megcsinálni?

Egy helyen kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

Lehet olyat, hogy a 12. heti uh-t megcsináltatom a dokimnál (magán orvos) és ha akarok még pl Prena tesztet, akkor azt meg egy másik helyen csináltatom meg?

A dokimnál nincs ezekre lehetőség, ezért kérdezem.


Vagy egy helyen kell ezeket csinálni? Hogy van ez?


dec. 1. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet külön
dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ne lehetne, nagyon új a téma, semmit sem tudok még, hogyan működik.
dec. 1. 16:57
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Nip tesztekre egy mezei nogyogyasznal nincs is lehetoseg, mindenkeppen el kell menned egy olyan klinikara, ahol csinalnak.
dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én magánba jártam terhesgondozásra, de a genetikai ultrahangokat ő nem tudta megcsinálni ezért javasolt egy másik orvost. Hozzá elmentem ezekre (3szor), azon kívül a saját orvosomhoz jártam.
dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Én a Niftyt csináltattam meg, azt is az az orvos intézte, aki a genetikai ultrahangokat.
dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az én dokim a helyi kórház főorvosa, tud csinálni genetikai uh-t, de egyéb teszteket nem lehet csinálni nála, ezért kezdem lehet e olyat, hogy máshol csak a Prenát kérem, és uh-t nem.
dec. 1. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a Prena egy vérvétel, nem kell hozzá semmilyen UH. Természetesen lehet kérni UH nélkül is, ahol van...
dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Pont, hogy az uh-t erdemes kerned! Szerintem kevered, egyedul a kombinalt teszt vervetel reszet nem muszaj kerned akkor, ha prenara mesz.

A genetikai ultrahangra nem volna hulyeseg elmenni.

dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem kavarom. Genetikai uh-ra szeretnék menni a dokimhoz, és pluszban szeretnék Prena tesztet is.
dec. 1. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!