Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékcserét mennyire veszélyes...

Kerékcserét mennyire veszélyes nem vízszintes helyen megcsinálni?

Figyelt kérdés

A házam előtti parkoló slég ezért tavaly megkérdeztem a szomszédot csinálhatnám-e a háza előtt mert az vízszintes terep azt mondta igen de végig hallottam, hogy kiabál az asszonya emiatt és itt németbe mindenért képesek kihívni a rendőröket


Most megint csináljam a házuk előtt vagy próbáljam meg a slég parkolóhelyemen?

Nyári gumikat raknám fel, ami ugye nem olajos meg fél óra az egész de sokan szentül ragaszkodnak, hogy még csak ránézni se lehet a házukra...



2021. máj. 4. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el egy parkolóba?
2021. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó emelővel, sebességbe berakod, kéziféket behúzod akár még hegyoldalban is kicserélheted a kerekeket!
2021. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért a férjével ordibált és nem veled, mert közterületen nem pofázhat bele hol állsz. Nyugodtan csinálhatod ott.
2021. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ki tudod ott cserélni lejtőn is, a mi udvarunk is lejt, és mindig ott cserélem a kerekeket. Azért a biztonság kedvéért ékeld ki legalább az egyik kereket.
2021. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2 nem új autó és az évek során mikor szervízbe cseréltettem tönkretették az emelő részét, eléggé ki van lapítva az a lemez amit emelni kell


Ez mennyire befolyásolja a dolgot? nem tudom mi számít jó emelőnek, ez olcsóbb fajta volt ilyen tekerős fajta, bár célnek megfelel

2021. máj. 4. 09:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha felemeli jó az, csak mielőtt kiveszed a kereket tegyél alá valami fix biztosítót. (tégla, farönk bármi)
2021. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#3 nem tudom közterület-e, végül is az ő garázsuk előtt levő szakasz, ami akkora, hogy egy kamion is elférne. De attó, hogy van elég hely, hogy ki-be álljanak szerintem még hozzájuk tartozik


Meg amúgy rákérdeztem csak ilyen beszari lelkis alak vagyok és rosszul esett, hogy végig kiabáltak amíg cseréltem a kerekeket holott semmi koszt nem hagyok magam után

2021. máj. 4. 09:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Két másik megoldást mondok.

1. Keresnék egy olyan közterületet, ami senkinek sem a "háza előttje", és vízszintes, és senkit nem zavarok, amíg ott áll az autó. Csak akad egy ilyen hely 5-10 km-es körzetben!

2. "az évek során mikor szervízbe cseréltettem tönkretették az emelő részét" - Abnormális dolog, hogy szervizben károsítják az autót. Keresnék másik szervizt, amelyiknek jó híre van, ill. kellően alaposnak tűnnek.

2021. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lejtőn nem biztonságos a csere; az emelő kicsúszhat. Keressél egy másik helyet.
2021. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én se engedném hogy a házam előtt szereljék az autójukat.

Se garázsod, se udvarod nincs ami vizszintes?

2021. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!