Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » December 6-án volt az utolsó...

December 6-án volt az utolsó menstruációm első napja, január 2-án kellett volna megjönnie. Csináltam tesztet ami pozitív lett. Január 13-ára foglaltam időpontot nőgyógyászhoz. Nem túl korai ez az időpont? Késöbb kellene mennem?

Figyelt kérdés
jan. 5. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 hetes leszel akkor. Szerintem sok mindent még nem fogtok látni. Én annyit tudok mondani, hogy én jóval később voltam. Kb 7 hetesen. Akkorra volt szívhang.
jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2022 dec 6án volt az uccsó mensim 😅

Jan 27én mentem megállapitásra. Elöbb semmiképp nem mentem volna.

jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem nem fog látni semmit.Ki tud írni vérvételre ott megnézik a hcg-t, vitamint kiírni, folsav egyebek ha nem szedtél.Kárba nem vész az időpont, de két hét múlva visszakellessz menned akkor már szivhang is lesz
jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🤗😊
jan. 5. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok mindent valószínűleg nem fog látni, hacsak nem valami extrém korai peteérésből fogant.

De valamit azért már láthat, esetleg hogy méhen belül indult-e el vagy ilyesmi, még ha szívhang nem is várható.

Ha már lefoglaltad, akkor szerintem ne mondd vissza, majd a doki megmondja, hogy mikor lesz célszerű visszamenned, hogy már szívhangot is halljatok.

Boldog babavárást!

jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
jan. 6. 17:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem valami nagyon kései peteérésből sikerült a baba nyilván. Ha minden igaz (tudom az aktus napját) akkor ma vagyok 5+2 napos. Nekem január 24re adott az orvosom időpontot, akkor leszek 6+6 napos, azt mondta szerinte addigra már lesz szivhang meg minden.
jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most fogtam fel, hogy ma már 13 van. 😅

Voltál orvosnál?

jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg, elmentél végül?

Ha igen, mit látott a doki?

jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmentem igen:) szívhang még természetesen nem volt, de legalább jó helyen van :) majd február3-án kell visszamennem, addigra már az is lesz :)
jan. 14. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!