Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Írjak az orvosnak ezzel...

Írjak az orvosnak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jővő hétre van időpontom, amit aszerint kaptam mikor jön meg a menszeszem. Már hosszabb ideje vannak naponta többször előforduló görcseim, emiatt mennék, csakhogy a menszeszem még mindig nem jött meg. Attól tartok hogy egybe fog esni a vizsgálattal.

Írhatok a nőgyógyász orvosnak ezzel kapcsolatban, hogy áttegyük-e az időpontot?



2018. jan. 4. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges áttenni az időpontot. Ugyanis lehet, hogy megjön, de lehet, hogy nem. Lehet hogy később fog pont megjönni a vérzésed, és amikorra áttennéd, akkor jönne pont meg, nem a mostani időpontban. Vagy lehet, hogy holnap reggel megjön és mire időpontod lesz, már el is múlik.

Én azt csinálnám a helyedben, hogy ha netán megjönne a vérzésed a vizsgálat előtt, akkor a vizsgálat előtt szólnék, hogy nem lesz jó emiatt a vizsgálat és beszéljetek meg egy 2 héttel későbbi időpontot.

2018. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért mennél. Rákszűrést, hüvelyváladék-tenyésztést nem tud levenni vérzés alatt, de ha épp az a panaszod, hogy nem rendszeres, akkor mehetsz akkor is, mikor megvan. UH-t lehet akkor is csinálni, hormonsort szintén. Szerintem egyelőre ne mondd le. Ha olyan vizsgálatra mennél, amit vérzés alatt nem lehet kivitelezni, akkor csak akkor szólj oda, ha tényleg megjön addigra.
2018. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!