Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit tegyek most? Nagyon...

Mit tegyek most? Nagyon elcsesztem?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek ! Méteres idióta vagyok, tudok .... Késik a menstruációm, már 3. hete, a tesztem pozitív. A nagy örömben én hülye nem nőgyógyászhoz foglaltam időpontot, hanem szonográfushoz terhességmegállapításra.


Jó lesz ez így? Töröljem gyorsan és kutassak fel egy nőgyógyászt? Vagy várjam meg a vizsgálatot és majd utána keressek egy nőgyógyászt? A szonográfus hölgy férje is nőgyógyász, próbáljam majd meg ott megkérdezni tőle hogy most akkor kérjek időpontot hozzá? Ez olyan bénának tűnik.


Jelenleg 6 hét + 3 napos vagyok, következő péntekre van időpontom és akkor már 7+2 leszek.


Ne nézzetek teljesen bolondnak, első terhességem és nem tudom mit kell tennem, hogy a jó, milyen sorrendben.


jan. 6. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nőgyógy kéne inkább.
jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nőgyógyász kell, az ő igazolása kell a kiskönyv kitöltéséhez is a védőnőnél. Kérj másik időpontot!
jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn még bőven ráérsz időpontot kérni a nőgyógyászhoz. A szonográfust meg bármikor lemondhatod.
jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nőgyógyászhoz. Biztos lesz még szabad időpont. Amúgy nekem ez mindig fura,nálunk itt senki nem jár szonográfushoz,minden nőgyógyászati rendelőbe van UH is itt nálunk,így ők csinálnak ultrahangot a vizsgálatok mellett.
jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ne parázz már ennyire. Felhívod hétfőn a szonográfust, mondod neki, hogy béna vagy, mert amúgy neked terhességmegállapítás kéne, le kell-e mondanod az időpontot, vagy rendelőn belül átfoglalják a nőgyógyászhoz?
jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

5. válaszoló: nincsen ott nőgyógyászat, csak mindenféle ultrahang

jan. 6. 17:53
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ez állami ellátás vagy magán.


Ha állami akkor előfordulhat hogy nem csináltál hülyeséget. Vannak olyan állami helyek ahol a nőgyógyászaton nincs ultrahang, szóval először el kell menned ultrahangra, majd az ultrahang lelettel kell menni a nőgyógyászhoz és ő az alapján állítja ki az élő terhességről a papírt. Ha ott ahol laksz ez így van, akkor hiába mennél először nőgyógyászhoz az UH lelet nélkül feleslegesen mennél, mert nem tudja megállapítani a terhességet.


Járj utána nálatok hogy megy.

jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ez egy magán rendelés.

Az állami azért nem került szóba, mert csak délelőtt van rendelés ahová sehogy se érek oda. Ezért a tervem az volt, hogy magán rendelésen megállapítják a terhességet, aztán ha a 12. heti vizsgálat rendben van akkor megyek államiba, mert akkor már elmondom a főnökömnek, így elenged reggelente a vizsgálatokra.

jan. 6. 19:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Sikerült eljutnom nőgyógyászhoz, minden rendben van. Azóta voltam államiban is, most a védőnő akadekoskodik.

jan. 28. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!