Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 30 hétre befordult a babám,elő...

30 hétre befordult a babám,előtte farfekvésben volt,a 34 hétre megint farfekvésben van. Megfordulhat még? Tudom,hogy még az utolsó nap is,csak meglepődtem,hogy most lett megint farfekvéses

Figyelt kérdés
jan. 9. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem 38. hétre fordult be.
jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is. Az más kérdés, hogy inditottak és a szülés napján harantba fordult. Nem tetszett neki a ballon. Ilyen is van.
jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármikor befordúlhat még, bár nekem a 38 héten azt mondták, hogy már nemfog, úgyhogy adtak időpontot programozott császárra. 2 dokihoz is elmentem egyik se engedte a szülést. 2 nappal korábban csinálták a műtétet mint ahogy kivoltam írva. A háta volt a szülőcsatorna felé és 3860 grammal született, nekem pl ezmiatt nem próbálkoztak. Sose gondoltam, hogy császáros leszek. Mind ez 4 éve, most babát várok, de nemtudom melyik lenne a jobb. Mindenre készűlj azért fel.
jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ez a mindenre felkészülés megijeszt,mert kül is félek mivan ha baj lesz
jan. 15. 10:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!