Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pár pillanatig tartó éles...

Pár pillanatig tartó éles nyilalás az alhasban,jósló fájdalom vagy a baba rúg 1 ideget? Nem az egéssz has

Figyelt kérdés
jan. 20. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A jósló fájás az nekem hasonló volt, mint egy erősebb menstruációs görcs. Eltartott pár másodpercig, majd abbamaradt. Szerintem amit érzel az nem lehet jósló, mert az semmiképpen sem éles, nyilaló fájdalom hanem egy görcs. Talán valami olyan helyen rúg meg ami ezt váltja ki. Nekem akkor szokott hasonló lenni, amikor a hólyagomba rúg vagy könyököl. Egy hirtelen, éles, kellemetlen érzés.
jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy rúg,mert elméletileg farfekvéses.Néha egymás után vannak ezek a fájdalmak
jan. 20. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!