Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ki milyen légzésfigyelőt vesz?

Ki milyen légzésfigyelőt vesz?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


febr. 4. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Angelcare 2 lapos
febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 lapos baby controll volt.
febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk babycontrol van. De igazabol ezek a markak is jok, kb mindegy.

Az a lenyeg, hogy ugy hasznald, ahogy a leirasban van es akkor rendben lesz.

febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért zavarodtam meg mert azt mondták Angelcaret ne vegyek.olyat vegyek amit Pic osztályon teszteltek..
febr. 4. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor ne vegyel olyat, ha ez teged megnyugtat. :D

Nem tudom, hogy letezik-e olyan legzesfigyelo, amit pic osztalyon tesztelnek, inkabb maximum ott hasznalnak.

A babycontrol regen ilyen volt, de pl 2,5 kilo alatti babak eseteben szerintem nem ezeket a lapos legzesfigyeloket hasznaljak, mert akkor nem mukodnek pontosan.

Ugyhogy nem kell annyira raporogni erre a temara, vedd azt, amelyik tetszik. Otthoni hasznalatra tokeletes mindegyik.

febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Addig nem vennék ameddig nem tudok jogi egyáltalán alszik-e az ágyában.
febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 lapos Angelcare-t használtunk 2 gyereknél. Teljesen jó volt, én csak ajánlani tudom. De ha neked ezt nem ajánlották, akkor ne vedd.
febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ac 2 laposunk van. Még gari lejárat elött tönkre ment a szülő egység. Vissza küldtük javításr és közöltek hogy nem rendeltetés szerűen használtam vegyek másikat!

Sose többet nem venném ez a márkát!

Egyébként nagyon szeretem csak ne legyen baja!

febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 van,mert két különböző helyen alszik. Milian az egyik baby control a másik. Elégedett vagyok velük. Amit kell tudják.
febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 lapos Angelcare-t használtunk. Semmi bajunk nemvolt vele. Használtan vettük kitünő állapotban, így 2 babánál se ment tönkre. Most is ezt fogjuk használni. Pár hónapig fogod csak használni. Nyílván mindenki azt fogja ajánlani amit ő vett. Ezek jó márkák.
febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!