Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hetek székrekedése utàn,napok...

Hetek székrekedése utàn,napok 9ta könnyebb,ma a hasam is megy,azt olvastam ez is lehet a szülés jele. Még 2 hetet kellene várnia. Van rá esély,hogy ettöl nem lesz két héten belül szülés?

Figyelt kérdés
febr. 5. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene várnia?

Én az egész terhességem alatt egyszer hánytam, illetve még egyszer aznap reggel, amelyik nap este elfolyt a magzatvizem. (Hasmenésem is volt aznap) Szóval tök reális, hogy már készülődik a tested, de senki nem tudja megmondani, hogy ebből mikor lesz szülés.. De ami biztos, hogy még ebben a hónapban! :D

febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyi, ezek a tünetek annyira lutrik. Ahány test, annyi tünet, ahány tünet annyi különböző kimenetel lehet.


Én pl az utolsó 3 hónapból 2 hónapot végig f*stam, az utolsó 1 hónapban meg kb olyan érzésem volt mintha dinnye nagyságú kődarabokat kellett volna kinyomnom magamból.


Szóval minden lehet mindennek a tünete és annak az ellenkezője is.

febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert 2 hét múlva lesz a dátum szerint 38 hét,és akkor lesz a császár,mert ebben a kórházban nincs koraszülött osztály. De a méretek szerint most vagyok 38 hetes. Nem jól van helyezkedve a baba,mindenképp jó lenne ha a fogadott orvosomnál szülhetnék,meg abban a kórházban. Amúgy ha ott szülök,és a kis tüdeje nem lesz kifejlődve elviszik máshova..
febr. 5. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Aznap, amikor nekem délelőtt 3 lazább székletem volt, este már a szülőszobán voltam. 38+4 hetesen.
febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én 36+5-re szültem meg a fiam, nem került koraszülött osztályra (pedig betöltött 37. hét alatt annak számít, viszont elég volt a súlya, makk egészséges volt, és 9/10/10-es volt az apgar is) és ugyanúgy 3 nap után hazamehettünk, mint mindenki más.

Emiatt ne aggódj, 36 hetesen azért nem szokott olyan vészes lenni a helyzet, mint 26 hetesen.

A másik, hogyha a méretei szerint nagyobb a baba, akkor végképp nem indokolja semmi a koraszülött osztályt. (Ha 2500 gramm felett születik, akkor már simán hazaengedik, majd úgyis felszedi magát jeligével.. az enyém 2760 gr volt és 46 cm..)

febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért mondta mert ha nincs kifejlődve a tüdeje véletlen.. Holnap kezdjük a 36 hetet
febr. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!