Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult bárkivel, hogy a...

Előfordult bárkivel, hogy a székrekedés miatti erölködéstől indult be a szülés? Elég szorulásos vagyok és most elég nehezen tudtam székelni, félek, hogy kinyílt a méhszájam a sok erőlködéstől.

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha ettől kinyílna a méhszáj, akkor soha senkit nem kéne tágítani, csak erőlködtetnék a vajúdó nőket...🤦
2022. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szia, hasonlóval küzdök én is, 34 hetesen, követem ha nem baj. Anyukám javaslatára próbáltam már minden természeteset az aszalt barackon és szilván keresztül, meg a préselt 100%os almalével együtt, nagyon sok zöldséget és rostosakat eszem, mégis nekem egyedül csak a kávé segít, a többi csak felpuffasztott eszméletlenül, akkor meg amiatt szenvedtem mert nagyon csikart a hasam a gázoktól :( Úgyhogy minden reggeli után kisujjnyi kávét iszok jól felöntve növényi tejjel. Nem mondom hogy egyből rohanok a wcre de átlagban 1 órán belül sikerülni szokott, és talán akkor nem kell annyira erőlködnöm, mint amikor néha kimarad a kávé, akkor van hogy csak másnap sikerül. :(
2022. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem fog nyugi. Én a huszadik héttől szenvedek vele, pedig előtte soha nem volt ilyen problémám. Kipróbáltam a Dulcosoft székletlágyítót, kismamák is használhatják. Úgy vettem észre jobb a helyzet azóta. Heti egyszer kétszer használom. Orvosom is rábólintott. Kúpot is szoktam feltenni, hogy hidratáltabb legyen ott a bőr. Így könnyebben kijön aminek ki kell. De azt is csak heti egyszer,nem szabad túlzásba vinni. Ja és próbáld meg kerülni a cukros dolgokat. Illetve almát, banánt, mindent ami székletfogó.
2022. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha bármitől kinyílt volna a méhszájam elhiheted, hogy nem a két napon át tartó oxis vajúdást választom. Itt gondot maximum az aranyér jelenthet, mert sajnos az így jó eséllyel elő fog jönni. Szóval a problémát kezelni kell.
2022. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tuti székletlágyító a céklalé. Ha lustább az ember, lehet venni sok helyen fél literes kiszerelésben 100%-ost. Engem max 3 deci jól átpucol. :) Nem mondom, hogy azonnal, de 2-3 óra múlva igen, úgyhogy ha 2-3 napig nincs széklet, akkor iszom. Kísérletezd ki, hogy mi az, ami neked segít, biztosan van ilyen. :)

Ettől a szülés nem fog beindulni, de alapvetően a belednek sem tesz jót az erőlködés, könnyen kijön az aranyér.

2022. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2#es,miert felsz a kavetol,miert egy ujjnyi. 2 ot is megittam siman,alacsony vernyomasra ...
2022. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a frissen facsart almalé. Vagy a lencsefőzelék.
2022. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
1# leírta jól. Nem inditja be a szülést, nyugi.
2022. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem félek a kávétól, csak nagyon felnyomta a pulzusom, mikor a terhesség előtti normál adagot ittam, ezért vettem visszább belőle.
2022. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!