Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen gyógyszert...

Szülés után milyen gyógyszert kaptatok székrekedés/szorulas ellen? Ha vk.i emlékszik irjon

Figyelt kérdés

Nagyon szükségem lenne arra a gyógyszerre de nem emlékszem a nevére csak hogy T betűvel kezdődik .

Székrekedésem van, és szoptatok is, hátha az segitsene


2021. ápr. 1. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Laevolac? Tudom, nem T, de hátha.
2021. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva már nem emlékszem a nevére, de van olyan, hogy Tisasen. Szerintem ezt kaptam én is.
2021. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, lehet hogy Tisasen.

Más válasz is jöhet

2021. ápr. 1. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Én próbáltam a Laevolacot, de nekem nem jött be. Dulcolaxot kellett egy pár alkalommal használnom, amikor már napok óta nem volt székletem. Ez eléggé meghajtott, de aztán pár napig megint nyugi volt. Egy idő után visszaállt a régibe az emésztésem. Sok folyadék, rostos élelmiszerek, és ha tudsz, mozogj!
2021. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Stadalax
2021. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
A kórháuban semmit. Itthon 2x használtam Dulcolax kúpot. Csak a varratok miatt kellett. Ahogy kiszedték a varratokat már nem használtam.
2021. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Laevolacot kaptam szoptatás alatt
2021. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!