Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magán dokihoz bemehet az apa?

Magán dokihoz bemehet az apa?

Figyelt kérdés
16. hétben vagyunk, magán orvoshoz járok, de eddig mindig egyedül. Az lenne a kérdésem, az apák bejöhetnek e többségében? Tapasztalat?
febr. 5. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahová én jártam oda beengedték az elejétől kezdve.
febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy nagykorú kísérő bemehet.
febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Az orvost kérdezd meg, töle függ!
febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk be lehetett, de a TE orvosodat NEKED kell megkérdezned.

Tényleg vicces, hogy itt kérdezgetsz minket, ahelyett, hogy ugyanezt tőle kérdeznéd meg.

febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én orvosom is megengedi, sőt, a nővérem is hozzá járt és egyszer-egyszer én is benn voltam vele meg a férjével, mikor az unokahugaimat várta.

Kérdezd az orvosodat, ez csak rajta áll.

febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Az én dokim is megengedi sőt volt olyan is hogy kérdezte hol a férjem, nem jött?
febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen orvosi vizsgálatra jogod van vinni egy kísérőt, akár egy fogtömésre is. Hallottam már olyant, hogy sztk-ban mégsem de nem gondolnám, hogy ahol tízezreket fizetsz, ott ebből problémát csinálnának.
febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is bejöhet.
febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!