Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Amikor a pár férfi tagjának...

Amikor a pár férfi tagjának "mintát" kell adni, akkor a nő is bemehet vele segíteni neki?

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem mentem be egyik alkalommal sem.
2018. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hál istennek a férjemnek segitség nelkül is ment


Kérdeztem tőle, hogy más is egyedül volt-e... A váróban sem látott nőt

2018. jan. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha igényli az úri ember minden további nélkül! Még akár jó is kisülhet belőle... :) nem csak neki!
2018. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Joe.38 ***** válasza:
Tiltva nincs. Ez ugye kórház, vagy rendelő. Adnak egy kis tégelyt. Zsebre téve oda adják. Old meg. Keress egy WC-t. Kórházban több emelet, több WC van. Némelyik zárható ajtós. De azért így ,ha zárod néha kopognak, mert WC ként használná valaki. Én személyzetisbe voltam, oda irányítottak. Tehát nincs tiltva másik ember bemenetele. De általában egy fogászatra vagy vizelet vizsgálatra két ember nem megy egyszerre, hisz munkaidő van. Dolgozni számlát fizetni kell. Persze jó lenne egy elképzelt ideális állapot ahol nővérke miniszoknyában combfixben magas tűsarkú papucsban hosszú piros ápolt egyenletes körmökkel várná a pácienst a lefejés céljából. De sajnos ez a valóságban nem ilyen. Prózai. Én Bajcsy kórházban voltam nyáron a földszinti WC ben. Alattam, alagsorban meg a hullatároló. Hm... mit mondjak - kellett a fantázia. Aztán csebre téve - elvinni - várakozni is,hogy átvegyék - oda adni. Vegyes érzés. Nem a kellemes emlék közé tartozik. Folyosón emberek jönnek mennek. Főleg betegek, hol tolják őket, hol egy tata megy járókerettel. Vagy egy másik tolja pizsiben kócosan az infúziós állványt. "Felemelő".
2018. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!