Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Elég négy hét múlva menni?

Elég négy hét múlva menni?

Figyelt kérdés
A külső méhszájam megnyílt, a doki szerint ez nem gáz, egy hónap múlva elég újra megnézni. Valóban így van, nem történhet nagy baj négy hét alatt?
márc. 14. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha naponta nézegeti is történhet baj.

Lehet ennyi és szülésig nem történik semmi, lehet hogy 1 nap alatt mégtovább nyílik.


Nekem 17hetesen 3111 volt, ennek ellenére semmi extra vizsgálat nem lett, 39.héten szültem.

márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy semmi extra vizsgákat nem lett?
márc. 14. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

A méhszáj magzat felé eső része legyen zárva, addig ha az nincs kinyílva nyugalom.

Azért kérnék másodvéleményt magánorvostól, ha lehet, mert fertőzéstől is nyílhat a méhszáj inkább nézzenek rád!

márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy amúgy?
márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
22
márc. 14. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát menj el minél hamarabb másodvéleményre szerintem. Fertőzés is okozhatja, azt ki kell kezelni, mert koraszülés lehet belőle, az neked még most nagyon korai lenne :(
márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, nem egyszerű eljutni egy magánrendelésére ami normális is.

Esetleg gynophilust használhatok addig is? Gondolom ártani nem árt.

márc. 14. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Keress egy nagyobb városban gyorsan valakit. Vagy ha nincs messze Pest menjetek oda, pl. a Maternityn nagyon jó szakemberek vannak. Ne használj addig semmit, míg nem mondják mi a helyzet. Kitartás!
márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pesttől nagyon messze, Szeged, Kecskemét lenne 60km körzeten belül pl.
márc. 14. 18:35
 10/11 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Úgy értem a semmi extra vizsgálatot, hogy 4 hetente volt időpontom és ennyi. Semmi pluszt nem iktattak be.


Korántsem biztos, hogy fertőzés miatt nyílt ki. Én nem dugdosnék fel semmit mert a gyakorisorvosok azt mondták.

Nekem pl semmi fertőtésem nem volt, mégis kinyílt.

márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!