Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen 9 mm-es szabályos...

7 hetesen 9 mm-es szabályos petezsák, de nem látszik még benne semmi. 1-2 hét múlva kell kontroll ultrahangra menni. Elkeseredtem rendesen, tapasztalatok érdekelnének, hasonló méretekkel rendelkezett valaki ilyen terhességi korban? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Biztos volt az ovulacio ideje? Ha igen, akkor sajnos nem túl biztató a helyzet, de ha nem rendszeres a menstruációd és később lehetett az ovu, akkor azért van remény
2022. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy 7.hét?Mert nekem 6 hetesen már 22mm volt a petezsák és volt benne szikhólyag és embriócsomó is.Lombik terhesség innen tudom biztosan.

Nem biztos hogy gond van nálad.Várd ki azt az 1-2 hetet.

2022. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha 10 hetesen is üres, akkor kell aggódni, addig teljesen felesleges.


Ha nem pontosan a 14. napon volt a pé, akkor tolódhat az egész, így később is fog látszani a szikholyag és embrió.


Na mindegy, tovább nem is magyarázom, nem kell megijedni.


Ja, igen, nekem mindkét gyerkőc mensi előtti pár napban fogant, egyiknél mensihez mérve 7+6. napon lett látható a szikhólyag és embrió, 8+4nél már volt szivhang.


Másik szorosabb kontrollt kapott, 7+1 szikholyag, 7+4 embrió, 8+0 szivhang.


Magyarán, 2 héttel később volt az ovum, mint ahogy az a "nagy könyvben meg van írva"

2022. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendszeres, 28 napos ciklusaim voltak eddig, nem 100%, de majdnem biztos vagyok benne, hogy féltávnál volt az ovulációm. Ráadásul a párommal történt együttlétek időpontja miatt is max. 2-3 nappal lehet kisebb a terhesség. Ráadásul a terhességi teszt már 3 hete is pozitív volt. Kivárom azt az 1-2 hetet, de nagyon nehéz.
2022. jún. 14. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos nincs sok esélyetek, nekem is volt így volt ahol szívhang sem lett, és most is lassabban fejlődött 1 hét csúszás biztos ovuval, el is ment
2022. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy nehezebb így az eleje és megértem az aggódásod.

Én anno olvatam egy nagyon jó "szabály".

Petezsák méretének 4+0-tól eltelt idővel kell egyformának lennie.

Azaz 9 mm = 4+0+9 nap, azaz 5+2.


Sajnos ezzel nem tudlak megnyugtatni, de hasznos lehet.

2022. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!