Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhességi vizsgálatot,...

Kálvin Tamás kérdése:

Terhességi vizsgálatot, hogyan tudom megoldani ha Németországban dolgozok és nem tudnék haza utazni?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk ki menni Németországba dolgozni (nem megerőltető munka, takarítás). Viszont 4 hetes terhes vagyok maximum még és így minél hamarabb elszeretnénk állni dolgozni amíg ez lehetséges. Mivel amíg nem nagy a hasam és bírok dolgozni addig szeretnénk. Tehát ha elmegyek itthon magyarban a nőgyógyászhoz és kapok terhes kiskönyvet és elkezdem itthon az első vizsgálatotokat, akkor utána elmehetek dolgozni Németországba? Nyílván nem tudnék haza járni utána már vizsgálatokra emiatt ezt hogy tudnám megoldani? Mivel még kb 3-4 hónaposig is tudnék dolgozni emiatt élnék a lehetőséggel, addig amíg nagyobb nem lesz a hasam. Utána már nem fogok tudni dolgozni úgysem.Tehát a kérdés az, hogy ha nem jövök haza vizsgálatokra mi fog történi? Tegyük fel három hónap után jönnék haza és csak utána mennék el vizsgálatra? Vagy mi van, akkor ha németben megyek el a kiskönyvemmel vizsgálatokra? Azt itthon is elfogadják? Válaszolnátok az összes kérdésre? Köszönöm!

márc. 23. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülhetnél, hogy van, aki gondolkodik helyetted, ha már neked nem megy. Mondjuk az összes válaszoló.

Látszik, hogy fogalmad sincs az életről. Normális ember nem terhesen se ilyen ész nélkül megy külföldre, nem hogy terhesen. Mondjuk minimum pár millió félretett pénzzel és nyelvtudással. Gondolom, nektek egyik sincs.

márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

En vagyok az aki felelotlennek titulalt es aki huzza meg magat ha nem akar gyereket.


Ferjemmel 8 eve vagyunk egyutt elso ketto evunkbe 2 alkalommal.mentunk ki dolgozni nyelvtudas nelkul. Tudom mirol beszelek. Tudom hogy ilyen esetben milyen munka jut egy magyarnak. Mert kiszolgaltatott vagy es azt csinalod amit mondanak. Egy cseppet se akartam neked rosszat. Ha Te ennyire hazat szeretnel meg penzt meg a babamak mindent akkor el kellett volna gondolkodni a vedekezesen meg ezek nincsenek meg. Mi kimentunk kulfoldre hogy szerencset probaljunk nem jott ossze.. a kovetkezo 4 evunk arrol.szolt higy guriztunk itthon hogy az albibol elbirjunk jonni es tudjunk videken venni egy hazat.. jelenleg itt vagyunk dupla tanyaval kis gazdasaggal stabil munkaval es nem utolso sorba varandosan :) minden almunkert harcolunk az alkalmas idoben. Addig meg nem volt stabil.lakhatas. Kereset stb addig meg szigoruan szedtem. A fogamzasgatlot. :). Nagy elmeny neki fogni egy kulfoldi melonak igy minden nelkul is de babaval nem mernem :). Nem tamadasnak kell venni ha tanacsot kersz es valaszolnak neked :).


Elmondom neked egy raktarba kommisioztunk. Volt noi es ferfi melo! A ferfiak fixen az uditoket pakoltak a nok azon tul mindent lisztet cukrot kutya kajat mindent. De leginkabb az allateleseget. De atfedtuk egymas reszet mert ha nekem a pennybe rendeltek 867 db kutya konzervet amit 600 helyrol szedtem ossze plusz hozza 1 zsugor uditot hat azt is fel kellett rakni. Es elmondom neked sokszor volt hogy a 70 darabos megrendelesbol 65 soros rekesz volt.. hidd el mostoha a sors foleg ott ahol megturt szemely vagy :).

márc. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg ilyen helyzetbe kerultel akkor az apukat ki kell kuldeni legyen alberlet munka kereset es csatlakozni hozza. Es pont. Vagy nemet tamogatasra utaztok? Max a csaladi de azt ugy is lehet igenyelni hogy Te kint se vagy! Egyebkent nem ebbe a 4 honapba fogod ossze rakni a hazra a penzt ! :D az meg nemetorszagba is hosszu evek egy csecsemo nelkul is.. elozo voltam
márc. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt erdemes fontolora venni hogy gyerek mellett csak itthon divat 3 evig ulni 😬🥹
márc. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!