Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ez a zsibbadás normális?

Ez a zsibbadás normális?

Figyelt kérdés

39 hetes terhes vagyok, a mellem alatt, közvetlen a gyomrom felett kB folyamatosan le vagyok zsibbadva, viszket is néha, viszont alig érzem, ha hozzaerek. Éjszaka pedig egy pontban olyan szinten fáj,a gyomromnal ha megmozdulok, mintha egy seb lenne, ami épp szét akarna nyilni.

Nyomhat a baba egy ideget?



márc. 24. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a baba miatt van. Nekem mindhárom babámnál olyan pontokon fájtam, zsibbadtam, amiről nem is gondoltam, hogy létezik. Feszült a hasam, azt hittem kiszakad a bőr, nyomták a vesém...

Kitartás, már nincs sok vissza...🙏🥰

márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet normális is és lehet a zsibbadás egy verrogtol is, amire mindenki legyint mert normális.
márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!