Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A zsibbadás, kéz dagadása...

A zsibbadás, kéz dagadása normális?

Figyelt kérdés

Már hetek óta zsibbadásra ébredek esténként, (nem azon az oldalon, ahol fekszem) eleinte a kezem, karom, aztán a fél oldalam. Szóltam a védőnőnek, azt mondta a baba nyom valamit, nem gond. De néhány napja akkor is zsibbad a kezem amikor ébren vagyok, be is van dagadva jobban, mint a másik. Csak vizsedés lenne?

35 hetes vagyok, más panaszom nincs, vérnyomásom is jó, 100/50 körüli.


2016. nov. 17. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán normális ez az állapot. Vérnyomás alsó értéke is alacsony , nem vagy rosszul? Csak a zsibbadás?
2016. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez magamhoz képest már egész jó vérnyomás, a terhesség elején 80/40 is volt, de nem terhesen is alacsony.
2016. nov. 17. 20:43
 3/7 A kérdező kommentje:

De rosszul nem vagyok, jövök-megyek. :)

Csak az ijesztett meg kicsit, hogy az egyik kezem jobban be van dagadva, mint a másik.

2016. nov. 17. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhessegem végén vizesedett az a kezem, ujjaim amelyiket lógattam éppen seta közben. Ha feltartottam egy ido utan elmúlt, neked nem múlik el?
2016. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem múlik, ha felemelem sem. De azért gondoltam, hogy vizesedés lehet, mert estére szokott bedagadni.
2016. nov. 17. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 1,5 hónapja zsibbad mindkét kezem. Először csak az egyik zsibbadt éjszaka, aztán mindkettő, végül már állandóvá vált. Semmi nem segít, az orvos emelt MagneB6-ot javasolt, de nem érzem hogy sokat segítene. :( Sajnos ez már így marad a végéig, előfordul terhesség alatt. 35 hkm [link]
2016. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is igy kezdödött de a 18.héttől,én a neurologián kötöttem ki ahol azt mondták carpalis alagút szindromám van! Teendő nincs,sinben alszom (nem mindig van értelme de néha egész jól alszom benne,marha kényelmetlen) 34 hetes vagyok ,állitolag szülés után rendezödni fog mivel a viz is távozik majd és nem lesznek ödémásak a kezeim ami nyomja az idegek útját!
2016. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!