Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális érzés ez vagy nem?

Normális érzés ez vagy nem?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok,folyamatosan vannak görcseim,keményedik a hasam,baba már beilleszkedett,keveset mocorog és leszállt a hasam.A medencém szétfeszül már.

Sokszor lezsibbad a fél oldalam,vagy éppen a bal lábam teljesen. Ez normális dolog vagy szólni kéne a dokinak?

A másik kérdés hogy folyamatosan zsibbad a fejem is és nagyon sokszor fáj a fejem,ilyenkor szédülök nagyon.Ez normális?



2021. ápr. 24. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat,en tuti szólnék dokinak
2021. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyom valami eret a baba. Egy ismerősöm ahányszor felállt a vége felé, elájult, neki is valahogy úgy helyezkedett a kicsi, hogy nyomott egy ideget.
2021. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerdán van időpontom a dokimhoz,sajnos telefonon nem tudom elérni,csak a rendelőhöz van elérhetőség.

Addig sajnos várnom kell,de mindenképpen szólni fogok a dokinak,ne hogy baj legyen nelőle,csak nem tudtam hogy normális dolog ez vagy nem.

Köszönöm.

2021. ápr. 25. 00:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem séta közben volt, hogy teljesen kiment az erő a jobb a lábamból, ilyen zsibbadós érzés kísérte. Megkérdeztem a dokit, azt mondta, a vége felé már normálisak az ilyen dolgok, a baba mindent nyom már. Azért mondjuk a fejfájásra rákérdeznék.
2021. ápr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!