Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 20 hetesen pecsétlő vérzés....

20 hetesen pecsétlő vérzés. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Hajnalban vettem észre a bugyin.

Azonnal nőgyógyászati ügyeletre mentem, majd 1 órán keresztül vizsgáltak, de nem találtak semmit.

Más járt már hasonlóan?



ápr. 10. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nyíló méhszáj.

3.gyereknél 25.héten.

Nálam sem találtak semmit, görcsöm sem volt, mire kórházba értem elmúlt a vérzés is. A dokik hülyének néztek, de bent tartottak. 2 nap múlva újra elkezdtem vérezni ismét görcs nélkül, akkor kiderült, hogy nyílik a méhszáj. Szerencsére megállt. 38.hétig nem történt semmi.

ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 17 hetesen volt, de erős, èlènk piros vèrzèsem. 3 napot kòrhàzban voltam. Nem derült ki akkor hogy mièrt. Kérdeztèk esetleg elótte volt e szex, de nem. Mert az is okozhatja. Azt mondtàk lehet egy èr pattant meg. Méhszàjam zàrt volt teljesen, haematomàt nem talàltak. Aztàn a 20 hetes genetikain a mèhlepènyre mondtàk hogy alul tapadt meg ès hogy ez lehetett az oka a vèrzèsnek hetekkel előtte.


Ott bent a kòrhàzban amùgy több orvos, nővèr is mondta, hogy nem is gondolnàm, hogy ez milyen gyakori ès sokszor az okàt se talàljàk meg. Amùgy meg rohadt ijesztő.


23 hetes km

ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljesen zárt a méhszáj, azt mondták nyoma sincs nyílásnak vagy tölcséresedésnek
ápr. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!