Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt petefészek...

Terhesség alatt petefészek fájdalom?

Figyelt kérdés
Az elején vagyok még a terhességnek pár napja lett pozitív a tesztem. De elég gyakran fáj a petefészkem. Ez normális? Előző terhességnél nem emlékszem hogy a petefészkem fájt volna akkor az a mindjárt megjön érzés volt csak az most nincs.

márc. 23. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem erős fájdalom vagy görcs és nincs vérzés, akkor normális. Már most nyugodtan kezdj el magnéziumot használni, nekem ilyenkor az segít :) meg a pihenés!

Jó babavárást!

márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem volt! Azt hittem cisztám van és azért nem jön meg. Többször is volt cisztám és mindig éreztem őket.. De végül kiderült hogy nem ciszta volt hanem babát várok. Szóval ne aggódj, szerintem ez tök normális, hogy valakinek itt valakinek ott fáj.
márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem baba van, méhen belül, de a bal petefészkemben egy ciszta is lett

különben abban a hónapban mikor sikerült a baba (február eleje) akkor 4 nappal ovu után is éreztem ovus tüneteket, valszeg akkor akart megérni a másik. szóval az sem kizárt, hogy neked is ez van :)

márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!