Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves végtagfájdalmakra...

2,5 éves végtagfájdalmakra panaszkodik, éjszaka többször sírva ébred?

Figyelt kérdés

Lehet ez összefüggésben azzal, hogy hetek óta alig eszik valamit és pl. erősen vitamin hiányos?

Mit adjak neki enni, amitől gyorsan erőre kap?

Orvoshoz egyelőre nem vinném, hogy nehogy feleslegesen megröntgenezzék, mert nem ütötte meg magát mostanában. Ha pár nap alatt nem javul, akkor kérek neki beutalót vérvételre. De addig is, hogyan kezeljem?



ápr. 27. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Pedig ezzel orvoshoz kellene menni. Mi felnőttek se tudjuk sokszor, hogy mitől fáj valamink. Ő tud biztosan hasznos tanácsot adni.
ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Az ém gyerekem ennyi idősen mindog panaszkodott h fáj a lába néha a keze. Mindig éjjel kelt fel sírva vagy nehezen aludt el. A növekedést érzi a mai napig,most 8 éves.


A vitaminhiánnyal azonban kezd vmit

ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Lehet ez egy ártatlan dolog is, de súlyos betegségek is kezdődhetnek így. Én biztos, hogy elvinném kivizsgáltatni.
ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Valószínüleg növekedési fájdalom, fiamnak is van, a lábai szoktak fájni éjjelente, mssszírozom neki ilyenkor, az segít. Mi csináltattunk vérképet, mert sosem lehet tudni és viszem magánba ortopédhoz is, mert hanyagtartása van és lúdtalpa (szerintem), szóval ilyen dolgok is okozhatják. Adj neki d vitamint, halolajat, kalciumot. Minami nagyon jó minőség halolajra!
ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Hú de le van pontozva az aki az orvost javasolta...

Hiába, a mai világban már nem az a normális, ha orvoshoz viszi valaki a gyereket.

Hanem az, hogy kiguglizza a betegséget, feljonnek ide gyakorira kerdezgetni, meg véletlenül sem viszik orvoshoz azt a gyereket...

ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is novekedesi fajdalom, 26 eves vagyok de tisztan emlekszem ra, nagyon rossz erzes volt.
ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Menőcsajszi72 ***** válasza:
30%
Növekedés. Ennyi.
ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Lehet növekedési fájdalom, de ha hetek óta étvágytalan is, akkor én biztos megemlíteném a gyerekorvosnak.
ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha hetek óta nem eszik az nem normális.
ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!