Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor tudják 100%-ra megállapí...

Mikor tudják 100%-ra megállapítani, hogy a babának nincs-e nyúlszája? (Képekkel! )

Figyelt kérdés

24 hetesen voltunk 4D ultrahangon, és sokszor tök úgy nézett ki a pici szája, mintha nyúlszáj lenne. A doki nem mondott ilyesmit, azt mondta csókos szája van. Akkor is aggódom... Töltöttem fel pár képet róla...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De vannak ilyenek is, szóval nem tudom, lehet csak én spirázom túl... :-)


[link]

[link]



2012. ápr. 4. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy történt valami a terhesség alatt, ami miatt van esély a nyúlszájra? Voltál lázas beteg, vagy ilyesmi? Vagy a családban előfordult már?


Mert nekem nyúlszájam van, a dokim mondta, hogy az uh-on majd külön jól megnézik nekem, nehogy... Erre az uh-os közölte, hogy a 24. hétig úgyse látszik semmi, utána meg úgyse tudnám elvetetni a babát. Meg amúgy is, ezért elvetetném?? Nem valószínű, de én is paráztam eléggé. Szerencsére a második babámnál már eszembe se jutott (olyan gyakran) :)

2 gyönyörű, egészséges babám született!

Neked is ezt kívánom! Ne izgulj!

2012. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt semmi ilyesmi, még rosszullét is alig... Családomban sem fordult elő ilyesmi, csak én paráztam össze... :-)


Gratulálok a gyermekeidhez! :-)

2012. ápr. 5. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!