Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogantatástól számított 44...

A fogantatástól számított 44 napos embriót biztosan lát az orvos hasi ultrahangon? Vagy a terhesség jeleit mikor tudja leghamarabb megállapítani (pl, a méh változásait)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha biztos a fogantatás, és nem vastag a hasfalad, látja, nekem 5 hetesen is látta hasi uh-n. Tapintással pedig mindenképp érzi.


33 hetes km

2012. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy tudom, 4. hét után már látszik.
2012. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A menstruációtól számított 4. héttől?
2012. márc. 27. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
2., nem jól tudod, nagyon-nagyon ritka, hogy a 4. terhességi hétben látszódna (azaz általában 2 héttel a fogantatás után). Embrió olyankor még semmiképp, petezsák sem, hiszen éppen, hogy megtörténik addigra a beágyazódás. Nagy szerencsével egy kis felritkulás, maximum. Ha 4 héttel a fogantatás után gondoltad, akkor bocs, olyankor már valóban látszik, sőt, addigra várjuk a szívhangot is.
2012. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hogy tiszta legyen akkor: ha 44 napos egy embrió, az azt jelenti, hogy kb. 8 hetes a terhesség. Mi olyankor hasi ultrahangon már mozogni is láttuk, mindenét össze-vissza mozgatta, szinte táncolt. Ha ennyi napos egy embrió, akkor őt már mindenhogy látják, hasi ultrahanggal is, kivéve, ha az ember lánya kicsit pocakosabb esetleg. De igen, akkor már mindenképp látszik ultrahangon is, de tapintással meg 1000000% biztosan meg tudja mondani az orvos is. Persze, csak ha tuti biztos, hogy akkor fogant.
2012. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. márc. 27. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első uh 6+6-nál volt volt szívhang és tapintásra is érezte a megnagyobbodott méhet.
2012. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11:49-es. Nekem együttlét utáni 18. reggelen (ma reggel) negativ tesztem van, viszont felritkulást (echomentes területet) láttak UH-n. Kérdés: Együttlét után mikor alakul ki felritkulás? Ha az 1 héttel ezelőtti együttlétet nézenm, abból nem lehetne még, nem? Köszi
2012. márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! kicsi az esélye, de nem lehetetlen végsősoron, viszont az echomentes területből még bármi lehet! Nagyon drukkolok, hogy baba legyen!:)
2012. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!