Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ma kell mennem uh-ra, de nem...

Ma kell mennem uh-ra, de nem hüvelyi lesz hanem hasi, mit fog látni az orvos? Körül-belül mire számíthatok? 5+5hetes vagyok.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 15:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Megjavult a link:D!!! Remélem nekem is látnak majd pulzálást, szinte már majdnem 6hetes vagyok már csak van ott valami:)!
2012. ápr. 26. 18:37
 12/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok a "linkes" :). Örülök, hogy megjavult, s megnézted. A három hetesen még tényleg csak egy szőlőszemecske látszik, de a lényeg, hogy ott van (volt) :) Ne légy ideges, biztos Neked is megmutatják a kis pulzáló zacskócskát! :) Aztán ha megvolt az UH, írj! :)
2012. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Megy a drukk, megy a drukk!!!

Írj, ha hazaértél!

2012. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Reggel van már, s nem kaptunk infót!?!?! Minden rendben volt? Mit láttál? :)
2012. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Itt vagyok:)!! Csak még orvos után anyósék, meg tesco...!

Hát hogy őszinte legyek nem sokkal lettem okosabb:), láttunk egy nagy babszemet, gondolom ez volt a petezsák, benne még nem nagyon láttunk semmit, az orvos csak annyit mondott h á ez egy kezdődő terhesség, meg akarják tartani???:O, hát még szép h meg! Május 7-én kell mennem gyöngyösre megint uh-ra, írt fel duphastont igaz az az én kérésem volt mert volt már egy elhalt terhességem a 9.hétben! Nem volt olyan rég, de már nem emlékszem ott mikor láttuk a pulzáló kis zacsit:D, de talán már majdnem 7hetes voltam, remélem itt nem lesz gond, abba beleőrülnék!

2012. ápr. 27. 08:16
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Végre pozitív példák, hogy a hasi ultrahang is ugyanolyan jó, mint a hüvelyi! Olyan sok helyen hangoztatják a fórumozók és riogatják a kismamákat, hogy a hasin nem látszik semmi, csak később... Olvastam olyat, ahol 9 hetesen sem láttak semmit a hasi ultrahangon.
2012. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, engem missed ab-ra küldtek a francos hasi uh miatt. Szerencsémre aznap elmentem az SZTK-ba is, és ott a hüvelyi már mutatta a szívhangot is!!! Ennyit a hasi uh-ról. Hidd el, géptípus függő, attól is függ, mennyire vastag a hasfal, és pisi volt -e előtte. No comment.
2012. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem 8 hetesen nem látta az embrióm a hasi uh, csak egy üres petezsákot..
2012. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes... Nekem még a petefészekben is látták az érő tüszőt, nem tudom, hogy egy 8 heteset hogy nem lehet látni...
2012. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!