Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » I. sz. Női Klinikán a 12....

I. sz. Női Klinikán a 12. heti ultrahang milyen?

Figyelt kérdés
Figyelmesek, oda fogják fordítani a monitort, vagy meg kell kérni? Párom bejöhet, ugye? :) Kinek milyen tapasztalata volt az I. sz. Női klinikán? :))

2012. máj. 11. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
En egy eve voltam, kedves volt a csaj, megmondta, hogy kislany varok, kb. ennyi. Alaposan atnezte a babam. En egyedul mentem, es a monitort nezhettem. Ez a 18. heti volt, de kb ugyanaz lehet a 12. heti is.
2012. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eleve egyedül mentem, mert régebben nem mehetett be a férj. Kérdezz rá, hátha azóta változott a helyzet. A monitorok a falra vannak szerelve, így tudod követni közben végig. Elég messze van, de látható. Nekem közben magyarázták is, hogy mit látok a képen. Én kértem képet is, azt is adtak.
2012. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem (is) nagyon jó tapasztalataim vannak a Klinikát illetőleg. Első terhességemnél is oda jártam terhesgondozásra és most a második babámat is ott fogom világra hozni!

Apuka nyugodtan bemehet, ha akar, nem lesz gond! A monitor a falon van, így szerintem jól láthatod a Pocaklakódat! Fotót is adnak, ha (előre) szólsz (500 Ft). Az UH-os szonográfusok, orvosok kiváló szakemberek!

(Melyik orvoshoz jársz?)

Jó babavárást!

2012. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Patkos doktorhoz járok,nagyon szeretem,régóta ismerjük egymást,nála születtem:)) Anyukam meg a mai napig hozza jár:)) akkor szólok előre,hogy képet is kerek:)
2012. máj. 12. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!