Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Felkereshetem már a védőnőt?

Felkereshetem már a védőnőt?

Figyelt kérdés

Csütörtökön leszek 8 hetes. Mikortól ajánlatos először menni? :)

Dokinál már kétszer voltam, mindkétszer láttuk a babát, és hallottuk is a szivecskéjét, szépen fejlődik :)



2012. máj. 21. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gratulálunk a babádhoz! Nyugodtan elmehetsz, én is nyolc hetesen voltam először. Mondjuk felesleges menni még, mert annyit fog veled csinálni, hogy visszahív a 12 héten. De ha szeretnél, nyugodtan mehetsz.
2012. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Védőnőt akkor keresheted fel,ha már van papírod,h terhes vagy.Már 1. vizsgálat után is mehettél volna. :) Gratulálok!
2012. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, azt mondta az orvos, hogy ne menjek olyan hamar, de azért még a 12. hét előtt, mert el kell végezni addig a vizsgálatokat: vérvétel, fogászat, pisivizsgálat, meg ilyesmi :)

Csak nem tudtam pontosan, hogy mikor szokás :)

Köszönöm Nektek, akkor a héten elmegyek! :)

2012. máj. 21. 10:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnőhöz is beutalót ad a doki. Utána lehet menni.
2012. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mostmár nyugodtan elmehetsz! A védőnő kiadja a kiskönyvet, és megkapod a beutalókat vérvételre, EKG-ra, és fogászatra! Nekem ezeket még el kellett vinnem a terhesgondozóba is aláíratni, és ott a doki kiírja a 12 hetes UH időpontját! oda meg vinnem kellett a leleteket! Boldog Babavárást! 32 hkm
2012. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mizuzizu92 ***** válasza:
én is beutalót kaptam a védőnőhöz én a 12. héten mentem nem szolt semmit hogy későn mentem .
2012. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát nálunk ez úgy volt, mivel nekem a SOTE I-n van a dokim, adott a 12. hetes UH-ra időpontot, azt már a terhesgondozóban csinálják majd, de én Szigetszentmiklósom lakom :) Ezért csak annyit mondott a dokim, hogy majd keressem fel a védőnőt, akihez tartozom :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. máj. 21. 10:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 10 hetesen kerestem fel.

Lassan szerezd meg a számát szomszéd kismamiktól és kérj nála időpontot, én így csináltam :)

2012. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8 hetesen felhívtam, azt mondta még ne menjek, majd elég 10 hetesen,

így pont csináltunk egy 11. heti első trimeszteres vérvételt, meg két hét alatt lelátogattam a többi kötelezőt(fogorvos, ekg stb) és mire mentem 12.heti uhra a dokihoz, ezek már megvoltak lelettel együtt

2012. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na, felhívtam ma a védőnőt, akihez tartozom. Azt mondta, hogy pénteken már mehetek is hozzá :)
2012. máj. 21. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!