Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » AFP eredménnyel kapcsolatban?...

AFP eredménnyel kapcsolatban? Segiitenétek?

Figyelt kérdés

Ma voltam AFP vérvételen a Sote I-n. Ott van a dokim is. Azt mondták, hogy 8-10 nap mulva jön meg az eredmény. Az kb júli 23-a. Augusztus 1-én megyek vissza a 18. heti ultrahangra, de az meg 3 het kb.

Az lenne a kérdésem, hogy vissza kell mennem külön a vérvétel eredményért, vagy elég akkor átvennem, ha megyek az ultrahangra? Köszönöm a segitséget!



2012. júl. 13. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt helyileg kellened megkérezned, de szerintem lehet ilyet, márha a rendelés meg az uh egy helyen vagy közel azonos időben van. Mert teszem azt, máshol van, akkor pl. 1re mész uh-ra, a rendelés meg du 2től van, akkor necces....
2012. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt a klinikán minden reggel 8-tól van. De jobb kenne bemennem érte külön, ugye? 10 nap múlva.
2012. júl. 13. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát gondolom izgulsz is miatta, és látni szeretnéd, h minden oké-e? Én is így voltam....Jobb ha bemész, de nem csak ezért, hanem h már tudd vinni az eredményt az uh-ra .
2012. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor bemegyek :))

Köszönöm a válaszokat :))

2012. júl. 13. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!