Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 19. heti uh-on egyik nap...

19. heti uh-on egyik nap kislányt mondanak (rugizott), másik nap nem tudják (nem rugizott: vagy kuki vagy köldökzsinór) Járt már így vki? :-) ) Mi lett végül?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesen és pár naposan 90 %-ban fiút mondtak, másnap! már lány volt, azóta is kislány, és az is marad :)

33 hkm

2012. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem már a 13. heti UH-n kisfiút mondtak. Azután a 19. héten nem láttak semmit, mert eltakarta magát odalenn, de azt mondta az orvos, szerinte kislány. Az, hogy lány, a 20. heti UH-n bizonyosodott be, a férjem látta is (genetikán voltunk ekkor, sajnos olyan nagy volt a feszültség bennem, hogy én nem figyeltem erre, csak arra, hogy integetett nekünk) A 22. hetin is kislányt mondtak, úgyhogy már biztos!

23+2 hkm

2012. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Off:Mi az, hogy rugizott???

On:Jártam én is így,Előszőr lánynak mondták, majd fiúnak, de nem volt egyértelmű egyszer sem, majd 4D-n mondták, hogy lány, azóta maradt is csajszi:)

2012. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 15. héten 70%-ra fiút mondtak, majd a 19. héten nem látták jól, de talán lányt. Aztán a genetikán a 20. héten lányt mondtak. Mivel már kíváncsi voltam nagyon (2 fiam van) ezért a 23. héten elmentem 4d-re, ahol megint kislányt mondtak. :)


24hkm

2012. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesen 4D-n kisfiút mondtak,még mutogattak is,aztán 19.héten kislánynak nézték,de rugdosott ő is,meg a kzs is pont ott volt,azóta már voltunk még két uh-n,száz százalék,hogy kislány :)

29hkm

2012. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18.héten kislány, semmi nem volt a lábacskái kőzt pedig hatalmas terpeszt produkált... 23.héten kisfiú volt de a köldökzsinór is ottvolt, így nem tudtam mit higgyek. Tegnap 30.héten azokat a zacsikat már senki nem nézné nuninak :-)
2012. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azért ez nem semmi: 18, főleg a 23. héten már azért nagy a baba, és mindig mást mondtak? Most megijedtem, hogy nekünk lehet, nem is lány lesz?Mi a 20. héten tudtuk meg, hogy lány, utána két orvos is lányt mondott. Akkor csak az, nem?
2012. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Megmondom őszintén, én is bizonytalankodom még, bár azért 3 uh csak nem téved. Már mindenünk rózsaszín.... De tényleg annyira megzavartak, hogy a 26. héten lesz még egy 4d uh, ha akkor is kislányt mondanak megnyugszom és elhiszem.

2012. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek! 2-3 hét múlva (addigra 22-23 hetes lesz) szeretnénk 4D uh-ra menni, majd akkor kiderül!Remélem! :-) Bár mindegy,de hát a kíváncsiság.... :))

Mondjuk 1 fiam már van, így nem bánnám,ha kislány lenne!

2012. júl. 23. 08:10
 10/11 anonim válasza:
Kedves kerdezo vegul mi lett? Ugyan ilyen helyzetben vagyok most en is,14 hetesen fiu,18 hetesen lany most 19 meg megint fiu:)
2012. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!