Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babona, vagy komoly dolog,...

Babona, vagy komoly dolog, hogy nem szabad nyujtozkodni, mert a babo nyakára csavarodik a köldökzsinór?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én nem tudom,de ez engem is érdekelne,mert én reggel szoktam néha,sajnos reflexből szinte,persze nem úgy,mint régen,de azért szoktam. :(

27hkm

2012. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oltári nagy hülyeség! Ha ettől rácsavarodna, akkor mástól még inkább (pl átfordulsz az egyik oldaladról a másikra). Amúgy meg egy terhesség során többször is belecsavarja magát a magzat a köldökzsinórba, de mivel erek vannak benne és pulzál, nem tudja annyira meghúzni, hogy megfulladjon tőle. Szóval nyújtózkodjatok nyugodtan, semmi baj nem lesz belőle!
2012. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nyújtózkodtam, mégis rácsavarodott a babámra a köldökzsinór, s 36 hetesen meghalt.

Tehát nem ettől függ!

Sajnos!

2012. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
S sajnos meg tudja annyira húzni, hogy baj legyen belőle!
2012. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es borzasztó ami veled történt...:(

sajnálom....

2012. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy: ne nyújtózkodj, ne feküdj hason vagy háton, ne szexelj, ne tornázz, ne biciklizz... ne fesd a hajad, a körmöd, ne epilálj, ne használj dezodort, hajlakkot, parfümöt, ne menj napra, ne menj strandra... ne igyál kávét, teát, sok tejet... ne egyél epret, málnát, szedret, ribizlit, meggyet, cseresznyét, májat, tengeri halat, semmit, amiben majoranna, bazsalikom, petrezselyem, curry, oregánó van...

Ez mind hülyeség! Ezzel az erővel az egész terhességet oldalt fekve, kócósan, büdösen, vízen és zöldségen és húson kéne élni - persze csak olyanon, amit te termelsz!

Én ebben nem hiszek! Abban hiszek, hogy a tested, a Babád tudja mi jó neki és mi nem és JELEZ! (Gyógyszerek, gyógyhatású készítmények csak végszükség esetén, nyers hús, nyers tojás, amit NE!)

Idd, edd, tedd azt, ami jól esik! A lényeg mindenben a MÉRTÉK és az, hogy figyeld a reakciókat!

Ha így teszel kiegyensúlyozott és boldog Kismama leszel és egy boldog Kisbabát hozol a világra!

Szép napot és boldog Babavárást!

u.i.: Az én példám: csalánteát ittunk télen a munkahelyen minden nap, egyszer csak úgy éreztem, belehalnék, ha meg kéne innom. Utána derült ki, hogy Babát várok és nem szabad csalánteát inni, mert vérbőséget okoz, kihajtja a szervezetből a vizet, így rossz hatással van a magzatvízre.

2012. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!