Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van itt valaki, akit félrediag...

Van itt valaki, akit félrediagnosztizáltak a Jahn Ferenc kórházban UH-n? Mi a véleményetek a kórházról?

Figyelt kérdés
Én konkrétam 12. heti uh-ra gondolok (szerintem rosszul mérték az NT-t). De minden más is érdekel. Ha van ilyen.

2012. szept. 20. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bár én más városban lakom, de nálam 2 UH-on is más értéket írtak a papírra, mint amit a doki diktált az asszisztensnek.

Még szerencse, hogy levideózta a párom a vizsgálatot, így jöttünk rá, hogy nem a babám abnormális méretű, hanem csupán figyelmetlen volt az asszisztens.

Ki tudja, lehet, hogy a 12. heti UH eredmény sem az amit a papír mutat, csak akkor még nem készült felvétel sajnos.

2012. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 37. héten azt állapították meg, hogy 3.5kg a baba és 37cm a fejkörfogata.

1 hét múlva megszületett 3kg-val és 33cm buksival.

Lehet más kórházban is előfordul ilyen, de én alapból negatívan állok hozzájuk. Ha fizetnének sem szülnék ott.

2012. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!