Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jahn Ferenc kórházban fogok...

Jahn Ferenc kórházban fogok szülni, de mehetek a Bajcsyba uh -ra?

Figyelt kérdés
Nincsen fogadott dokim sem ,de a Jahn Ferenc kórházba tartozom .Viszont a 12 heti genetikai UH a Bajcsyba jobb mint ott (jobbak a gépek ) de nem tudom mehetnék-e oda .Telón nem sikerült őket elérnem .

2012. jún. 11. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs fogadott orvosod, akkor csak a saját körzetedben lévő kórházba mehetsz.

Ha a Bajcsyban akarsz szülni, keress ott egy dokit magadnak.

2012. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elözőleg sem volt fogadott dokim de más kórházban szülte mivel szabad orvos és kórház választás is van ma már !:)A kérdés csak az ,hogy én kizárólag csak az uh miatt mennék oda mert ott elvileg jobb a gép ,a szüléssel semmi gondom h a Jahn Ferencben lesz .Nekem a legelső gyermekemnél fogadott dokim volt aztán ott sem volt a szülésemnél ,de a nem fogadott dokik teljesen jól elláttak stb és ha úgy van adok nekik amennyit gondolok ,nem 100 000- kötelezőszerüen .
2012. jún. 11. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:

"Elözőleg sem volt fogadott dokim de más kórházban szülte mivel szabad orvos és kórház választás is van ma már !:)"


Ugye tudod, mekkora hülyeséget írtál?

Persze, szabad orvosválasztás van. Szabadon választhatsz magadnak dokit! És így a szabadon választott dokid kórházában szülhetsz. Ha nincs szabadon választott dokid, akkor a körzetes kórházban szülsz!


A kérdésed félreérthető.


+ Hogy sikerült oda menni genetikai uh-ra? Gondolom, úgy mehetsz továbbra is. Vagy ha nem vagy bene biztos, hívd fel őket és kérdezd meg!

2012. jún. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor a mondatom LÉNYEGE :amikor a második gyermekemet szültem én angyalföldön a 13 ker -ben laktam ,és a 11 ker Tétényi úti kórházban szültem és NEM volt fogadott dokim csak bementem vizsgálatra és közöltem én náluk szeretnék szülni ! Ennyi volt a történet és ők pedig közölték .hogy IGEN szülhetek náluk !Akkor miért irtam én hülyeséget ?Én tudom ,hogy -hogy történt az akkor ott.Első gyermekemnél volt fogadott dokim de mint irtam nem vot értelme igy hát hagytam a fenébe következő alkalommal és nem fizetgettem a linkre ! Igy 9is csak jó orvosok vannak abban a kórházban tök mindegy volt nekem "kihez esek be".Itt és most pedig egyetlen kérdésem lett volna csupán ,hogyha én a Jahnn Ferenc kórházba tartozom DE nem ott szeretném a genetikai uh -t megcsináltatni ,akkor megtehetem -e ezt máshol ?! De már nem is igazán érdekel mert most megyek be a dokimhoz aki NEM fogadott de hozzá járok terhesgondozásra és majd elmondja mit hogy ! Köszöntem !:)
2012. jún. 12. 08:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Na meg is vagyok ,és direktbe megkérdeztem most az orvosomat ,fogadott doki nélkül is szülhet mki ahol akar !!! Ennyit arról,hogy ki irt hülyeséget ! :)
2012. jún. 12. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha mentővel visznek be esetleg, akkor a Jahn-ba fognak. Ott nem mondhatod, hogy hova vigyenek.

Azért csak sikerült harmadjára megfogalmaznod a kérdésedet:-)

2012. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elsőre is sikerült szerintem de ha mégsem voltam egészen érthető akkor utólag is kérlek szépen bocsáss meg .:D

Remélem azért nem mentővel fognak bevinni mert sosem vittek még azzal ,van kocsi mi bevigyen ,és nem is szültem meg eddig 5 p alatt :))

2012. jún. 21. 13:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig te vagy aki egyetlenegyszer sem arra válaszoltál amit kérdeztem mert én egy szóval sem azt kérdeztem ,hogy szülhetek -e máshol vagy mi lesz ha mentővel visznek be ... de jó ,hogy én vagyok a nehéz eset ! Kicsit kötözködhetnéked adódott ,de azt nem itt kéne kiélni ,na mindegy hagyjuk !:)
2012. jún. 21. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!