Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Átlagosnál több magzatvíz!...

Átlagosnál több magzatvíz! Emiatt lehet ez?

Figyelt kérdés

22. hét óta elkezdtem keményedni, és van kb 10 egy nap, + egész nap feszül a hasam. Kórházban is voltam emiatt, magnéziumot is szedek nagy dózist, de semmi mást nem csináltak az orvosok, mert a méhszáj teljesen zárt (kopp-kopp) és a baba is jól van. Ha helyzetet változtatok, pisilek, vagy fizikai munkát végzek, akkor pár másodpercre kőkemény lesz a hasam, és napi 3-4x kellemetlen feszülő érzés is társul hozzá.

Most voltam 4D-n, és ott azt mondta a szonográfus hölgy, hogy az átlagosnál több a magzatvíz, emiatt keményedek gyakrabban, ugye? Mondta, hogy nincs amúgy semmi baj, minden rendben, a babának ez jó, ha picit több a viz.

Volt valaki így, hogy emiatt ez volt a panasza?

27+2 hetes kismami



2012. szept. 25. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a szonográfus kérdezett rá a 4D-n, hogy látja, hogy több a magzatvíz, tapasztalom, hogy sűrűbben bekeményedek, mert emiatt ez jelentkezhet. És mondtam, hogy igen, viszonylag sokszor bekeményedik a hasam.
2012. szept. 25. 21:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a szonográfus azt mondta, hogy emiatt van, akkor mi a kérdés?
2012. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha nem vagyok egyedül evvel a problémával, és megosztanák velem a kismamák a tapasztalataikat evvel kapcsolatban.
2012. szept. 25. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is sokat keményedek, főleg, ha valami munkát végzek - akár egy mosogatás, ha bekötöm a cipőmet, ha elindulok valahová, és én is kb. a 22. héttől.


Pont tegnap néztek a kórházban UH-n, egy nagyon szigorú hölgy, de külön nem tett megjegyzést a magzatvízre. Annyit mondott, bőséges, de nem azt, hogy átlagosnál több.


Ő nekem a baba súlyát jegyezte meg, hogy nagy és a cukor miatt, 10 perccel később meg a nőgyógyász számon kérte az asszisztenst, hogy minek rángattak be, ha értékhatárok alatt vannak a cukorértékeim. Szóval akkor mégsem a cukor miatt nagy a baba. Kicsit sajnáltam, hogy a szonográfus hölgy nem volt bent, hogy hallja a doki szemrehányó kérdését...

2012. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt, 29+2 hetes vagyok.
2012. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!