Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+2 hkm vagyok, tegnapi uh :...

38+2 hkm vagyok, tegnapi uh : átlagosnál valamivel kevesebb magzatviz. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Doki nem mondott rá semmit, de azért félek!
2012. máj. 5. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor már teljesen normális.
2012. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak annyit hallottam már, hogy kevés magzatviz miatt császároznak!
2012. máj. 5. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Van akinek 30 hetes korától kevesebb a magzatvize és végig kihordja a babát. akkor van gond ha a legnagyobb "tócsa" 2cm alá megy.
2012. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nekem 18. héttől volt átlagosnál kevesebb magzatvizem. Emiatt nem császároznak, nyugi. :)

2012. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ugyanezt mondták, majd megkérdeztem, lehet, hogy szivárog a víz és amiatt? Erre a szonográfus közölte, hogy nah azt bizony nekem kell tudnom, hogy az magzatvíz-e vagy sem. Mondom kössz szépen, és honnan tudjam? :D

Leküldött az ügyeletes dokihoz és megnézte egy papírkával, hogy a váladék magzatvíz-e, de nem az volt. Szóval a szülésznőm, nekem is azt mondta, hogy ilyenkor simán lehet kevesebb a víz és ez nem baj.

Könnyű szülést! 38 hetes kismama. :)

2012. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam! Csak annyi helyen hallottam, meg olvastam hogy emiatt császározták...akkor gondolom sulyosabban volt kevesebb mint nálam! Boldog babavárást!!
2012. máj. 7. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!