Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagosnál kevesebb magzatvíz?...

Átlagosnál kevesebb magzatvíz? Nem izgultatok miatta, akinek ilyen volt? Nem okozott semmi gondot? 37 hetes km

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 38. hét 6. napján mondták ezt. Izgultam én is, próbáltam utánaolvasni, de az orvos is azt mondta, nem vészes, de ha bajom lenne, menjek be.

Még aznap éjjel elfolyt a magzatvíz, meg is lett a baba:)


Úgyhogy nem kellett sokáig izgulnom! De ahogy utánanéztem, önmagában ez nem gond, mert ha annyira kevés lenne, nem engednének simán haza!


Ne izgulj és ne stresszeld magad! Utólag belegondolva én ezen hergeltem magam aznap egész nap, szerintem ezért is indult be a szülés. Plusz mert az Uh-n a doki nagyon durva volt, fájt is a hasam, annyira rányomta az érzékelőt, szerintem ez megbolygatta a babát.


Hidd el, minden rendben lesz! Sok szerencsét a szüléshez!

2011. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem kb a 36. hettol mondtak

ehhez kepest a keves viz mellett kivulrol megforditottak a 37.heten a farfekveses babat, es semmi gond nem volt a szulesnel :D

2011. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a végén már természetes, normális, mindenkinek kevesebb.
2011. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

30. hét óta tudom, hogy az átlagosnál kevesebb a magzatvíz (nem kórosan kevés). Azt mondták, beletölteni nem tudnak, így változtatni nem tudunk rajta. Annyi volt csak, hogy minden mozdulata a gyereknek jobban fájt, és 1-el többször voltam UH-on miatta, mint az átlag.

39 hetes km

2011. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a fordítottja volt: az átlagosnál több volt. Először megijedtem, de azt mondták, hogy a magzatvíz mennyisége percről percre változhat (pl. ha pisil a baba, akkor több van).
2011. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kórházi szobatársamnak is kevesebb volt, de neki már az elejétől. Be is fektették, és infúzióval "töltötték". Azt mondta neki a doki, ha a 36. hét környékétől lenne csak kevesebb, az nem veszélyes, de korai terhességnél igen. Téged is bent tartottak volna, ha baj lenne. Ne izgulj.

Könnyű szülést!

2011. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 24-26. héttől folyamatosan kevesebb volt, semmi problémát nem okozott, 39+3 hétre szültem. Ne aggódj!
2011. okt. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!