Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek nézett szívhangot a...

Nektek nézett szívhangot a védőnő? Már a 27. hétben vagyok, de nekem még egyszer sem, pedig a kötelező feladatai közé tartozik, nem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 22:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hozzánk 3,5 év alatt ki sem jött. Most sem, hogy a 3. babát várjuk, így szívhangot sem nézett.

Többször hívtam, elérhetetlen, nemtörődöm.

31. hetes kismama

2012. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, nálunk nézett szívhangot vagy háromszor is. Ez is a feladata, úgyhogy nem értem, hogy miért nem nézi meg a babád szívhangját, engem mindig megnyugtatott, bár éreztem mozogni, de jó érzés volt tudni, hogy minden rendben, ultrahang meg terhesség alatt kb. 4-5-ször van csak. Boldog babavárást.


8 hetes kislány anyukája

2012. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor csinált, ha kértem. Mindig csináltattam vele:D ha tetszett neki, ha nem:D
2012. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát, akkor te is jól kifogtad.. :(

A súlyomat is állandóan elnézi, a vérnyomásomat sem méri meg rendesen, lehetetlen, hogy fél perc alatt kész a mérés, szinte még fel sem pumpálta és kész is vagyunk, mindig 110/70. Elég vicces nem?? Nem beszélve a szívhangról. :( Már rosszul vagyok, ha menni kell hozzá.. És ezért kapják a fizut????

2012. okt. 3. 22:07
 5/22 anonim ***** válasza:

Az első akihez terhesgondozásra is jártam az nézett,kérnem sem kellett. Vérnyomást is mért. Különös baj nem volt vele,csak annyi hogy elég nehezen lehetett elérni telefonon,de azért néha visszahívott.

De a másik amik az szót sem érdemel!:( Elég ha annyit mondok hogy 2hónapos volt a lányom mikor költöztünk,most 2,5éves és a védőnő egyszer nem volt nálunk. Telefonon nem lehet elérni,és a gyereket a 2éves státuszon látta utoljára(előtte a 15hónapos oltáson),ami 2perc volt!

2012. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok, a 26. héten voltam utoljára, de még nem nézett akkor. Most jövő héten vagyok. Ez a kérdés amúgy engem is izgat. A nőgyógyászom mindig nézi mondjuk, általában a védőnő utáni nap megyek hozzá.

A védőnő vérnyomást, súlyt és pisit néz csak nálam.

2012. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kedves 5.

Lehet, hogy ugyanaz a védőnőnk:S

2012. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehet!:) A tiédet hogy hívják? Az az igazság hogy én nem is tudom a vezetéknevét,annyira "ismerjük" egymást.:(
2012. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
huh hát akkor nekem elég jó védőnőm van...havonta találkozunk, minimum 20-30 percet töltök nála, mindent elmond, és már 20 hetes korom óta rendszeresen nézi a szívhangot is.Örülök is neki, mivel nincs dokim, utoljára 18 hetesen vizsgálták a picurit,most 28+5 hetes vagyok.
2012. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Mi is költöztünk, 1 védőnőnk angyal volt, ő nézett szívhangot az 1. babánál.

Költözés óta pedig ez van.

Ungi a vezetékneve, azt hiszem....

2 hónapja elértem, mondtam, hogy nem tudok menni, kinyílt a méhszájam, két gyerekkel amúgy is nem utaznék fél órákat. Azt mondta, hogyha erre jár , bejön. Nem járt erre ezek szerint.

Amikor a kiskönyvért mentem, akkor kiakadt, hogy komony a 3. baba? "Becsúszott? Megtartom? Ez komoly?"

Nem is ismer minket, semmit nem tud rólunk......

2012. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!