Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 4d ultrahangot szerettem...

4d ultrahangot szerettem volna csináltatni, de a hölgy a telefonban azt mondta, hogy a 24. hét előtt nem szoktak. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándék lett volna a páromnak, a 16. vagy 17. héten szerettem volna menni. Erre azt mondta a hölgy, hogy az még korai, mert nagyon elbújik a kicsi. Más ilyen hely nincs a környéken (legalábbis én nem tudok róla) és már szerettünk volna tudni karácsony előtt a kicsi nemét. Ekkora csalódást...

2012. nov. 29. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, még nem találkoztam ilyennel. Láttam olyan képet, ahol 12 hetes kagzatot is néztek 4D-vel. Nem értem miért nem mindegy neki, hogy hány hetes a babád, ha fizetsz érte?
2012. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a 19. héten voltam először, szerintem ez butaság, én kérnék időpontot és megmondanám, hogy mindenképpen szeretnék menni és kész. Merre laksz?
2012. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De miért hagytad magad??? Ki érdekel hogy a nő mit mond a telefonban, annyit kellett volna mondani, hogy ilyenkorra kérek időpontot és kész, mert te ezt akarod és kész. Hívd fel újra és mond neki, hogy szeretnél időpontot kérni. Lehet hogy más a 24. héten megy, de te nem vagy ugyan az az ember, te most akarsz menni. Jajjjj miért vagy ilyen nyuszi????
2012. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is azt gondoltam, hogy ha fizetek érte, akkor neki mindegy, hogy mikor csinálják meg. De simán lerázott. Olyan ciki lenne felhívni megint, hogy csak azért is kérek egy genetikait vagy valamit, hogy láthassam a picit. Utazgatni meg nem tudunk, mert párom beosztása olyan, hogy nem érnénk oda a rendelések végéig.
2012. nov. 29. 10:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 16 hetesen és 6 naposan mentünk 4D-re, és senki nem mondta, hogy akkor még nem lehet, kértünk egy időpontot, és meg is nézhettük. Furcsa, hogy magánrendelőben így reagálnak, de te csak ne foglalkozz velük, ők esnek el a pénztől... másikat nem tudsz keresni esetleg? :)
2012. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi a 22. héten voltunk először, teljesen jó képek lettek. Elég furcsa hozzáállás.
2012. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszett a hozzáállása, ezért nem is erőltettem a dolgot. Inkább keresek valahol máshol a környéken, de ha itt ilyen a hozzáállás, akkor nem vagyok rájuk kíváncsi. Az igazság az, hogy ilyen helyre egy forintot nem szeretnék fizetni.
2012. nov. 29. 10:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi 21 hetesen voltunk először! Sőt egyik barátnőm most volt 12 hetesen 4D uh-on, és teljesen jó képek készültek a babájáról, pedig még tényleg aprócska.
2012. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a 9. (!) héten voltam (Oktogon). [beparáztatott a korházi UH-os, mert a 8. héten azt mondta, hogy a gyerek neki "nem tetszik", de sebaj, majd a 12. hétre eldől, hogy lesz-e belőle valami - én meg nem akartam 4 hétig parázni, ezért elmentem 4D-re]

Nem néztek rám furcsán, és már a 9. héten is nagy élmény volt, az UH-os mindent elmagyarázott, és neki tetszett a gyerek :)


De mindkét fiamnál a 16. héten voltam 4D-n (Praxis), és akkor már egyértelműen látszott, hogy fiúk (pont emiatt mentem el), akkor sem furcsálkodott senki. Most is megyek majd 2 hét múlva a harmadikkal.


14 hetes km.

2012. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi is 16 hetesen voltunk,nagy élmény volt, gyönyörű képek készültek. Egyáltalán nem bújt el a baba, az egész teste nagyon jól látszódott. Szerintem ilyenkor a legjobb menni.Senki nem mondta, hogy ne menjünk. Próbálj másikat keresni!
2012. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!