Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 4d ultrahangot szerettem...

4d ultrahangot szerettem volna csináltatni, de a hölgy a telefonban azt mondta, hogy a 24. hét előtt nem szoktak. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándék lett volna a páromnak, a 16. vagy 17. héten szerettem volna menni. Erre azt mondta a hölgy, hogy az még korai, mert nagyon elbújik a kicsi. Más ilyen hely nincs a környéken (legalábbis én nem tudok róla) és már szerettünk volna tudni karácsony előtt a kicsi nemét. Ekkora csalódást...

2012. nov. 29. 09:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezt ennyire rossz néven kell venni, vszínűleg nem rosszindulatól, hanem pont, hogy jószándékból mondta.

Mivel minél később mész, annál látványosabb a dolog.

Meg lehet nézni egy 6 hetes terhességet is 4D-vel, csak mondjuk a 26. hétben sokkal jobb képet kapsz a babáról, mert akkor már formásabb.

Azért az ilyen 4D-s dolog nem olyan olcsó mulatság, gondolom azért javasolta, hogy ha már elköltesz rá 10 ezret, akkor szép képed legyen.

De egészen nyugodtan megmondhattad volna, hogy neked csak most jó és kész.

2012. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Legyél rámenősebb kicsit :)

Valószínű ő nem tudta azt, hogy karácsonyi ajándéknak szánod, csak valóban látványosabb később, már a baba pofiját is látni, az arcvonásokat.

Ettől függetlenül mi is elég korán voltunk először, 15 hetes és 4 napos voltam és döbbenet volt már akkor is, láttuk hogy kisfiú, láttuk ahogy fogja a kukacát meg ahogy szopizza az ujját. :)

Ne hagyd magad lebeszélni!

2012. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi a 18.héten voltunk,igaz,hogy ikrekkel,de tulajdonképpen azért mentünk akkor,mert még egészben szerettük volna látni Őket. A szonográfus hölgy azt mondta,hogy a legjobb hetet választottuk erre a célra. Tényleg nem volt még túl kerek a kis pofijuk,de még a 25.héten is elmegyünk egyszer,akkor már csak az arcocskájuk fér rá egy képre,de legalább kerekek lesznek!:)

Az elég furcsa tényleg,hogy a saját pénzük ellenségei és leráznak egy ilyen szöveggel. Mert akarhat Nektek jót,de akkor mondja el,hogy tudjatok róla,hogy a 24.hét után már szebb látványt nyújt a baba(-bár nekem még a 6.héten készült,sima 2d-s uh-kép is gyönyörű,amin csak petezsák látszik!:)) Aztán onnantól kezdve Rátok van bízva,hogy mikor szeretnétek menni...


23 hetes,ikres kismami

2012. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi a babánkal voltunk 16 hetesen is és 27 hetesen mégegyszer! 16 HETESEN TELJESEN EGYBEN LÁTTSZOTT A BABA ÉS ÖRÜLÖK HOGY ÍGY IS LÁTTUK!nAGY ÉLMÉNY VOLT ! Ez rövid a késöbbi fele idö volt és az ára is csak 70%-a a 27 hetesnek ami közel negyven perces volt! Szép képeket kaptunk és amit nem nyomtattunk ki azt elküldtét inteneten! Igaz ez nem pesten hannem győrben a györgy ultrahangban volt de a tesom ott lakik így összekötöttük egy látogatásal! Ne hagyjátok ki a 20. hételötti állapotot sem! Üdv mindenkinek
2012. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!