Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pólus, Oktogon 4D rossz...

Pólus, Oktogon 4D rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sokkal kisebb méretei vannak a babának a 4D-s mérésen,mint 1 héttel ezelőtt a nőgyógyásznál.Kinek lehet hinni...

2012. dec. 11. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ultrahangos leletre rá is van írva, nem pontos mérés, ahány gép, annyi mért!

Lehet Ultrahangon megmérik a babát, 48 cm, másnap megszületik, és 54 cm a valóságban!

De súlynál is tévedhetnek +- akár fel kilót is!

Én a 4d méreteknek hinnék, mert az csak modernebb, pontosabb gép!

2012. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem anno azért küldött 4d-re az orvos,mert nem éppen voltam nádszál karcsú és a kórházi gép nem volt olyan pontos mint a 4d-s.

Én is ez utóbbinak hittem és hinnék újra, pontosabb.

2012. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Polusban voltam 4D-n és nekem nagyon bejött.

Az adatok is megfelelők voltak. A szülés után pont azt számolta az orvosom, hogy a 4D uh szerint pontosan érkezett a lányunk, míg a kórházi uh szerint 40+5 napra született meg.

Ezen felül nekünk ott mondták meg elsőnek 30. hetesen, hogy lányunk lesz, mert addig a kórházi uh-nál nem tudták.

Látszott, csak nem mondták még 60-70%-ra sem.,

2012. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és a lányomat 39. hétre a kórházi uh 2100 g-ra becsülték.

40+5 napra pedig 3050 g született..

Szóval azért .. érted :)

2012. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!