Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A masodik vetelest jobban el...

A masodik vetelest jobban el lehet viselni lelkileg, vagy ugyanolyan rossz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan egy sem volt, remelem nem is lesz, de szerintem a második rosszabb lehet lelkileg. Az elsőnél meg megvigasztalhatja magát az ember, hogy van ilyen, véletlen, na de a másodiknál?
2012. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már volt két vetélésem, az első spontán még a teszt épp h haloványka volt a nemvárt napján, aztán pár napra rá meg is jött a havim, uhn sem látszódott semmi. Rosszul viseltem, de tudtam ebből még nem volt baba, aztán a másodiknál a 10ik héten megállt a baba szíve, missed ab lett a vége, no itt teljesen kikészültem, lelkileg főleg, nem bírtam feldolgozni csak most 3 hónap után, mondom azt, h igen túl vagyok rajta, de csak akkor nyugodtam meg miután az összes vizsgálatot megcsináltattuk és kiderült semmi bajunk!Már újra próbálkozunk!
2012. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő rossz,főleg ha már volt egy,nyilván még nagyobb az ettől való félelem,ráadásul a kettő már esetleg problémát jelez,az már nem fér bele a természetes szelekció,magyarázatba!

Nekem egy volt,elég jól a helyén kezeltem,de természetesen ez függ attól is mennyi idős az anyuka,van e már gyerek,milyen idős terhességnél történik? stb stb...sok tényezőtől. Bárhanyadik is,ki kell sírni,el kell engedni,majd felállni,megrázni magunkat,és előre tekinteni!(én azóta kétszeres anyuka vagyok)

2012. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. 8 hetesen veteltem spontan 2008-ban, utana nem jott a baba ket es fel evig. Vegul egy inszem sikerult, van egy kislanyom, aki 13 hos :)

Most a ferjem ramnezett, es kismama vagyok!!! Holnap megyek dokihoz, es felek, nem lesz valami rendben...nincs okom ra, csak az emlekek.

2012. dec. 8. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!