Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26-ra nem várom.20 már kimutat...

26-ra nem várom.20 már kimutatta a teszt pozitiv lett. Kettő tesztet csinaltam és mind kettő pozitiv. Ugy-e terhes vagyok? (nem lehet az hogy szar a tesz es rossz eredményt mutat)

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2012. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hét elején teszteltem, nemvárt utáni 2. napon. Rögtön kijött a 2 vonal. Aztán a 4.napon is csináltam egyet, szintén rögtön pozitív lett. Szerintem 2teszt nem téved pozitívat.
2012. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egyik csik halványabb volt mind a másik de kettő volt rajta.De a papiron is azt irja hogy ha egyik halványabb akkor is érvényes vagyis pozitiv.
2012. nov. 25. 14:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked is halványabb volt egyik csik???????????
2012. nov. 25. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, a teszt csík halványabb volt mint a kontroll csík, de határozottan látható. Amit a 4.napon csináltam, még azon is halványabb volt a 2. csík, mint a kontroll csík, de nem sokkal.
2012. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló,a teszt csik halványabb de jol latható!
2012. nov. 25. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi para!!TERHES VAGY!!! :)

Kettő tesztet is csináltál,mind a kettőn kijött a 2 csík,szóval ez nem téves eredmény,terhes vagy!!Az nem baj,ha halvány volt a teszt csík,az is terhességet jelent.Még nem olyan magas a HCG szinted,hogy olyan erős legyen a teszt csík mint a kontroll.Ha egy hét múlva csinálnál újabb tesztet azon már sokkal erősebb lenne a második csík is,mert napról-napra emelkedik a HCG szint a szervezetben!

Gratulálok KISMAMA!! :D


16+5 hkm

2012. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha most terhes vagy az jó hír vagy rossz hír?
2012. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!